Zwiedzaj24.pl

2400 PLN
Zwiedzaj24 to skategoryzowana baza danych noclegów, restauracji i atrakcji turystycznych dla zwiedzających z funkcją notesu podróżnika.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


zwiedzaj24_logo2

Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Założeniem serwisu było sprostanie oczekiwaniom osób podróżujących po Polsce. Ma umożliwiać w maksymalnie prosty sposób dotarcie do ciekawych obiektów turystycznych i rozrywkowych w miejscu, do którego wybiera się potencjalny klient. Serwis został wyposażony w funkcjonalność notesu pozwalającą na uzupełnienie listy obiektów, a następnie jej druk w kompaktowej formie. Dzięki temu turysta może zabrać w podróż spis miejsc, które chciałby odwiedzić.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Serwis ma w założeniu zarabiać sprzedając wyróżnienia i uzupełnienie ofert obiektów (oferty typu premium), oraz możliwość odblokowania podstron obiektów dla robota Google (co korzystnie wpływa na pozycjonowanie). Ma podpięty jeden z systemów płatności online.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

– serwis będzie generował zysk (jeśli będzie pozycjonowany) – większość osób z grupy testowej, które zapoznały się z ofertą zadeklarowały chęć wykupienia ogłoszenia, jeżeli serwis będzie pozycjonowany
– cena jaką proponujemy jest mniejsza niż budżet, który został przeznaczony na realizację serwisu
– serwis jest w pełni gotowy i funkcjonalny (w wersji produkcyjnej)
– dla przedsięwzięcia zostało przygotowane logo i banner flash
– serwis został przygotowany indywidualnie dla klienta, dzięki czemu nie zawiera gotowych, często wadliwych elementów oprogramowania, a sam design jest niepowtarzalny i przygotowany specjalnie z myślą o tym przedsięwzięciu

Link do prezentacji portalu: 

https://drive.google.com/file/d/0B4mViFI7cv8wY2RrYjZiZU9LMjQ

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Osoba, która posiada budżet pozwalający wypromować stronę w wyszukiwarce pod kątem kilku słów kluczowych związanych z podróżowaniem, turystyką i popularnymi miejscami (SEO). Przydałoby się lekko odświeżyć design strony – przygotować wersję responsywną.


 

W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48731514740
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl. 

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!