WolneTerminy.pl

Negocjuj!
System udostępnia klientą podgląd terminarza usługodawcy, a usługodawcy umożliwia prowadzenie terminarza online.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


wolneterminySkąd się wziął pomysł na ten biznes?

Często umawiając wizytę dzwonimy do danego usługodawcy, ten podaje nam wolne terminy, ale często podejmujemy decyzje zbyt szybko i później rezygnujemy z tego terminu. My chcieliśmy, aby klient najpierw przejrzał wolne terminy następnie dzwoniąc zarezerwował termin który będzie przemyślany, a i usługodawca będzie musiał mniej poświęcić czasu na dyktowanie wolnych terminów.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Opłaty pobierana są za każdy miesiąc prowadzenia terminarza tylko od usługodawcy, dla usługodawcy jest również przygotowana aplikacja z której mogą korzystać pracownicy na swoich smartfonach.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Myślę że prędze czy później każdy będzie chciał skorzystać z takiego terminarza ponieważ nie każdy chce korzystać z terminarza online.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Ktoś kto jest wstanie pociągnąć ten biznes, trzeba stworzyć ruch może dokonać kilku zmian.

Dodatkowe informacje:

Mamy przygotowaną aplikacje dla właścicieli i pracowników, dzięki temu nie muszą przepisywać numerów tylko mają gotowe narzędzie do pracy. System wolneterminy.pl jest rozbudowanym portalem ponieważ oprócz strony są przygotowane aplikacje na androida oraz ios ktore służa jako narzedzie do pracy dla usługodawców. 

 


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt