Wirtualny Wojownik

Negocjuj!
150 Technologicznych, Autorskich Poradników Komputerowych. Ogromny ruch organiczny
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


wirtualny-wojownik660330

1. Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Pomysł jest efektem pasji, która od lat dziecięcych zakorzeniła się w mojej krwi. Realizacja artykułów była efektem zdobytego doświadczenia praktycznego oraz realizowania strategii wcześniej przeanalizowanych słów kluczowych

2. Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Jedną z ofert firmy będzie przedstawienie autorskiego, kompleksowego rozwiązania danego problemu za pomocą podstrony internetowej znajdującej się aktywnie w sieci przez całą dobę. Tworząc spersonalizowane rozwiązania pod kątem dedykowanych fraz kluczowych portal wygeneruje znaczny ruch organiczny pozyskany głównie z wyszukiwarek internetowych, który zamierzam zmonetyzować za pomocą emisji jednostek reklamowych programu google adsense.

Drugą ofertą monetyzacji treści dostępnych w serwisie jest model oparty o zastosowanie programów partnerskich które generują prowizję od sprzedaży danego produktu oraz usługi.

3. Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Na tego typu usługi zapotrzebowanie jest coraz większe, gdyż prognozy przedstawione po przez centrum badań opinii społecznej wskazują iż w nadchodzących latach 2014-2015 populacja użytkowników internetu w Polsce ustabilizuje się na poziomie 23,8 milionów użytkowników.

W planach mam zdobycie jak największej grupy stałych klientów,czytelników. moim priorytetowym celem jest rozwijanie firmy, zaspokajanie potrzeb klientów oraz wypracowanie stabilnych zysków.

4. Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Osoba, która przede wszystkim wie w jaki sposób dodatkowo zmonetyzować ruch organiczny, który generuje na ten moment portal internetowy. Dodatkowo aktualizacja treści oraz nadzór całkowity również jest wskazany, także istotne będzie tutaj posiadanie odpowiedniej wiedzy oraz ilości czasu, aby zajmować się serwisem i opieką techniczną.
Dane statystyczne:

1. Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie

73 937 – Wrzesień 2014

2. Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie w najlepszym okresie

102 433 – Styczeń 2014

3. Czy ten e-biznes cechuje się sezonowością?

Absolutnie, nie.

UU

4. Powód sprzedaży

Prowadzenie Firmy, brak czasu, aby kontynuować.
Dodatkowe informacje nieuwzględnione w formularzu, które mogą mieć wpływ na zainteresowanie inwestorów:

Pisałem własnoręcznie każdy artykuł, który widnieje na portalu internetowym, dogłębnie rozpisując i naświetlając problematykę danego tematu. Poświęciłem sporą ilość kapitału prywatnego oraz otrzymałem dofinansowanie z UE, które również w 50% przeznaczyłem na rozwój tego projektu. Google AdSense na ten moment całkowicie pokryło i zwróciło moje koszty, więc mogę spokojnie rozwijać kolejne projekty, które mam w głowie.
Suche fakty i liczby jestem w stanie przedstawić wyłącznie osobom, które są faktycznie zainteresowane.