Welcome 2 Kraków PL

Negocjuj!
Nieszablonowy, bogato ilustrowany, wielojęzyczny portal o Krakowie wraz z serwisem poświęconym Światowym Dniom Młodzieży Kraków 2016.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


welcome2krakowPL1Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Kraków jest od lat, żeby nie powiedzieć od wieków, najpopularniejszym polskim miastem. Portal, stworzony przez krakowianina z urodzenia, przybliża wiedzę o mieście i jego okolicach, jest przydatny nie tylko dla gości, ale także dla jego mieszkańców.

Serwis zawiera dziesiątki użytecznych adresów, ponad 100 panoramicznych zdjęć własnego autorstwa, wiele wskazówek, stwarza możliwość rezerwacji miejsc noclegowych. System administrowania treścią pozwala na dokonywanie łatwych zmian, reagowanie na ważne wydarzenia.

Ideą portalu Welcome2KrakówPL jest dalsza popularyzacja Krakowa w Polsce i w świecie, stanowi także znakomitą okazję do biznesowego wykorzystania.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

W skład pakietu Welcome2KrakówPL wchodzą:

– wielojęzyczny portal o Krakowie: www.2krakow.pl (języki: polski, angielski, niemiecki, rosyjski , piąty język do wyboru gratis!, dalsze języki w opcji na życzenie)
– wielojęzyczny serwis poświęcony Światowym Dniom Młodzieży Kraków 2016 ze znakomitą domeną: www.2016krakow.info (aktualnie 9 języków: polski, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, portugalski, rosyjski, ukraiński, dalsze języki w opcji na życzenie)
– 3.500 egzemplarzy DVD z filmem Kazimierza J. Bihuna “Kraków Jana Pawła II” (7 języków: polski, angielski, włoski, hiszpański, niemiecki, francuski, portugalski, dwa systemy DVD do wyboru: PAL lub NTSC). Film, za zgodą autora, prezentowany jest turystom-pielgrzymom w specjalnie przygotowanej sali w Centrum Jana Pawła II jako wyjątkowy dokument ukazujący najważniejsze miejsca Krakowa związane z Karolem Wojtyłą – Św. Janem Pawłem II.

Ważna uwaga: częścią serwisu “”Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016” jest strona o Papieskim Krakowie zawierająca unikalny, 8-minutowy montaż filmu “Kraków Jana Pawła II” z prawem do jego wykorzystania na portalu do końca 2016 roku!

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Kraków to miasto oferujące szeroki pakiet atrakcji i usług zarówno dla mieszkańców jak i jego gości. Odwiedzane jest rocznie przez 9 milionów turystów i pielgrzymów, praktycznie ze wszystkich zakątków świata.

W roku 2016 Kraków będzie gospodarzem wielkiego święta młodzieży katolickiej z całego świata – Światowych Dni Młodzieży. W poprzednich edycjach ŚDM brało udział przykładowo: 3,7 mln uczestników (Rio de Janeiro), 2 mln uczestników (Madryt), 2,2 mln (Rzym), 4 mln (Manila), można się więc spodziewać, że zainteresowanie Krakowem jeszcze bardziej wzrośnie.

Portal może być rozwijany w dowolnym kierunku, przynosząc dochody z reklam, rezerwacji miejsc noclegowych, świadczenia usług restauracyjnych, przewodnickich, transportowych itd.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Istnieje wiele możliwości wykorzystania Portalu Welcome2KrakówPL:
– obsługa ruchu turystyczno-pielgrzymkowego w Krakowie
– mocne wsparcie marketingowe dla aktywnego krakowskiego hotelu lub grupy hoteli, restauracji lub sieci restauracji (promowanie własnych usług na bazie portalu informacyjnego o Krakowie)
– sklep lub sieć sklepów z pamiątkami, możliwość dołączenia modułu obsługi sprzedaży pamiątek
– film “Kraków Jana Pawła II” może być zarówno wykorzystany w handlu pamiątkami z Krakowa (ze szczególnym uwzględnieniem Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 i okresu szczególnej popularności pielgrzymkowej miasta po tej wielkiej imprezie), może być także znakomitym, niskokosztowym upominkiem marketingowym np. dla sieci krakowskich hoteli, wręczanym gościom hotelowym przy rezerwacji pakietów hotelowych

Czy ten e-biznes cechuje się sezonowością? Całoroczny z długim okresem znacznego wzrostu zainteresowania, w pewnych okresach nawet eskremalnego wzrostu (przykładowo: Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016)
Powód sprzedaży:  zaangażowanie w inne projekty

Dodatkowe informacje:  Istnieje możliwość współpracy przy dalszym rozwijaniu portalu, ze szczególnym uwzględnieniem jego wielojęzyczności (także w zakresie mniej typowych języków: litewski, węgierski, chiński, japoński), dalszego rozwijania zasobu atrakcyjnych własnych zdjęć Krakowa itp.


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48731514740
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl.

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!