TwojTerapeuta.com

Negocjuj!
Specjalistyczna, szczegółowa oraz przejrzysta wyszukiwarka fizjoterapeutów, psychologów, dietetyków, trenerów personalnych oraz terapeutów.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


twojterapeuta
Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Jestem fizjoterapeutą, pomysł powstał już kilka lat temu, kiedy sam promowałem siebie w sieci. Problemem było dla mnie znaleźć Pacjentów w sieci, gdyż branża fizjoterapii była doklejana albo do lekarzy albo do hydraulików na łamach dużych portali ogłoszeniowych. Jeszcze większy problem ma Pacjent szukający pomocy, ponieważ mało kto wie, że fizjoterapia też posiada specjalizacje, ja zajmuje się fizjoterapią dzieci, kto inny jest wykwalifikowany w terapii osób starszych. Więc oprócz wyszukania fizjoterapii zawsze trzeba przeglądnąć witrynę ogłoszeniodawcy lub wykonać kilka telefonów. Niestety żaden portal tego nie uwzględnia. Stworzyłem więc portal w 100 % przyjazny moim odbiorcom – Pacjentom, jeśli Pacjent jest po zerwaniu więzadeł kolana , dzięki intuicyjnej i szczegółowej wyszukiwarce od razu znajdzie specjalistę zajmującego się tą właśnie dziedziną rehabilitacji w swojej okolicy. Taki sam system jest przeznaczony dla innych dziedzin terapii. TwojTerapeuta to wyjątkowy portal stworzony przez Specjalistę dla Pacjenta i przyjazny ogłoszeniodawcom

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Wpływy z banerów reklamowych rozmieszczonych  na portalu.
strona główna: banery dla firm działających w branży zdrowia wachlarz jest ogromny od sklepów ortopedycznych po sprzęt fitness
strona zapisywania się specjalistów: banery dla firm sprzedających sprzęt dla gabinetów oraz prowadzących kursy medyczne lub fitness

Ponadto pakiet dostępu do bazy danych Pacjentów zgłaszających zapytania dotyczące problemów zdrowotnych.

Można również wprowadzić wyróżnienia ogłoszeń, artykuły sponsorowane, obecnie bezpłatne.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Fizjoterapia. Psychologia, Dietetyka ,Trenerzy personalni to stale powiększające się grupy specjalistów, stale poszukiwani, wpisy powodują wyższe pozycje w wyszukiwarce.

Wystarczy zainwestować w pozyskanie Specjalistów , a portal sam będzie na siebie pracował i dawał satysfakcje właścicielowi, to nie tylko dobry zarobek, ale przyjazny portal z którego można być dymnym.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Właścicielem powinien zostać dobry marketingowiec interesujący się tematyką zdrowia, który doceni wyjątkowe podejście do unikalnego użytkownika jakim jest Pacjent.

Zaprojektowałem najlepszy portal dla swojej branży, natomiast nadal poświęcam cały czas na rozwój zawodowy

Dodatkowe informacje:
Portal oparty na CMS w systemie drupal, nie wymaga zatrudniania wyspecjalizowanego programisty lub inwestowania w szkolenie do obsługi administracyjnej portalu.

Do portalu należy oczywiście Facebook oraz domena TwojTerapeuta.pl

Zapraszam do spotkania i poznania możliwości specjalistycznej wyszukiwarki Terapeutów.


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!