Twojamiss.pl

25.000 PLN
Twojamiss.pl powstał z myślą o pięknych kobietach
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


twojamiss_logowww.twojamiss.pl

Portal twojamiss.pl jest skierowany do młodych kobiet w przedziale wiekowym 15 – 30 lat. Strona istnieje na rynku od października 2010 roku i do tej pory ma stały ruch oraz stałych bywalców. Główną zasadą portalu są konkursy w których kandydatki zdobywają punkty i nagrody, użytkowniczki zbierają punkty i konkurują w zestawieniach rocznych. Od początku istnienia na portalu odbyło się około 100 konkursów tematycznych oraz co miesiąc odbywały się wybory miss miesiąca.

Kilkanaście konkursów posiadało nagrody rzeczowe w postaci biżuterii, a nawet w jednym do wygrania był aparat fotograficzny. Charakterystycznym elementem portalu jest zasada prawdziwego profilu, użytkowniczka aby wziąć udział w konkursie musi potwierdzić swoją tożsamość poprzez wykonanie zdjęcia z widocznym monitorem i stroną twojamiss.pl. Zasada ta likwiduje osoby, które podszywają się pod kogoś. Dzięki powyższym restrykcjom portal posiada jedynie prawdziwe użytkowniczki.

Początkowo serwis twojamiss.pl powstał bez sprecyzowanego konkretnego modelu biznesowego i liczyliśmy na jego samoczynne produktem nie ma racji bytu, jego wykorzystanie powinno być dodatkiem do rentownego biznesu w branży artykułów dla kobiet. Twojamiss.pl może być wykorzystana do reklamowania produktów kobiecych poprzez reklamy banerowe, ale również nagrody w konkursach. Świetnym pomysłem jest użycie portalu do tworzenia społeczności wokół marki i do promocji w postaci wygrywania bonów zniżkowych.

Ze względu na brak doświadczenia i możliwości wejścia w wyżej wymienioną branże, projekt został skierowany przez nas na boczny tor. Nie chcemy doprowadzić do zamknięcia projektu, więc szukamy firmy, która wykorzysta z zyskiem jego potencjał. Portal posiada wersję angielską, poprzez którą miał wejść na rynek europejski. Wzorem był dobrze radzący sobie na światowym rynku www.internetmiss.com. Portal Yourmiss.eu ma większą ilość funkcjonalności i większy potencjał od konkurencyjnego portalu.

Elementy wchodzące w skład sprzedaży
1. Kompletny portal twojamiss.pl wraz z prawami do kodu i domeny.
2. Wersja anglojęzyczna portalu Yourmiss.eu ( prawo do domeny i tłumaczenia).
3. Sklep internetowy na systemie prestashop.pl z zakupionym layoutem sklep.twojamiss.pl  dane do przetestowania: l:tmshop, h:tmshop123 )
4. Profile na Facebook Twojamiss.pl (3500 fanów realnych) i Yourmiss.eu (7500 fanów), nk.pl, twitter, pinterest.
5. Baza danych i zdjęć z obecnego portalu.

[zooeffect AoHAaErfuTrw]

Dodaj komentarz