Twój biznes

Twoja cena
inwestycje i pośrednictwo w e-biznesie
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


your_company

Sprzedamportal.pl wspiera proces sprzedaży Twojego e-biznesu. Czasem tak jest, że ze względu na różne sytuacje nasze projekty przestają funkcjonować. Wówczas pojawiają się dwie opcje: projekt upadnie albo zostanie sprzedany dalej. My uważamy, że dobre projekty mają prawo bytu i takich właśnie projektów potrzebujemy. Dostarcz nam informacje o Twoim projekcie, a my pomożemy Ci go sprzedać!

Na czym polegają usługi sprzedamportal.pl?

Nasze usługi opierają się na wyciąganiu z projektów maksimum możliwości. Restrukturyzujemy projekt, wprowadzamy oddech świeżości, przygotowujemy profesjonalne materiały, gdyż każdy z nich ma potencjał – naszym zadaniem jest go dla Państwa wyciągnąć. Nasze usługi zaczynają się już od 20 PLN.

Dlaczego warto skorzystać z usług sprzedamportal.pl?

Warto, gdyż nad całością prac pracuje profesjonalny zespół osób z doświadczeniem w branży kreacji i zarządzania projektami. Posiadamy bezpośredni dostęp do inwestorów indywidualnych, którzy poszukują nowych inwestycji do swojego portfolio. Oprócz tego realnie wpływamy na Państwa projekty konsultując to w grupach eksperckich m.in. z branż:
– IT
– branża budowlana
– startupy
– NGOs
– socialMedia
– branża eventowa
– automotive
– e-health
– projektowanie ogrodów
– i-gaming
– project management
– i inne..

Dzięki dostępowi do tak szerokiego spektrum specjalistów jesteśmy w stanie odpowiednio przygotować Państwa projekty do sprzedania.

Czy zespół sprzedamportal.pl pomaga również w poszukiwaniu projektów dla inwestorów, lub osób które chcą zainwestować w ciekawe projekty?

Oczywiście, że tak.  Państwo mają budżet i chęć zainwestowania w konkretną branżę – naszym zadaniem jest znaleźć projekt, który ma potencjał oraz odpowiednią cenę, która wkomponuje się w Państwa biznesplan.

Dodaj komentarz