TerminarzSzkolen.pl

3500 PLN
Portal o szkoleniach, salach szkoleniowych itp.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


terminarzszkolen_300x211Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Portal kompleksowo pokazuje branżę szkoleniową, od samych szkoleń, przez obiekty szkoleniowe, po firmy oferujące szkolenia/szkoleniowców. Przewidziana została też możliwość dodania oferty z atrakcjami dla firm, można jednak tę zakładkę wykorzystać w dowolny sposób. Jednocześnie portal przewiduje użytkowników i w tym celu posiada filtry, które pozwolą wyszukać najlepszą dla danego klienta ofertę.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Portal daje poczucie komfortu, ponieważ proces zamieszczania ogłoszeń jest bardzo intuicyjny i ogłoszeniodawcy sami dodają treści, które oczywiście Administrator może nadzorować. Jednocześnie to Administrator decyduje, której firmie nadaje uprawnienia do zamieszczania ogłoszeń – wszystkie opcje dostępne są w panelu Admina.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?
Cena dotyczy:
> portalu postawionego na WordPressie
> domeny
> layoutu strony
> logo
> wzoru papieru firmowego i wizytówek

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Nowym właścicielem portalu powinna zostać osoba, kreatywna i przedsiębiorcza.
Osoba zmotywowana do działania, potrafiąca nawiązywać kontakt z firmami działającymi w branży szkoleniowej/oferująca szkolenia lub obiekty szkoleniowe.

Powód sprzedaży:
Sprzedaję portal ponieważ ze względu na prowadzony jednocześnie import towarów w branży medycznej.

Dodatkowe informacje:
Portal został zbudowany od podstaw, osoba kupująca zaoszczędza pieniądze, ponieważ wynagrodzenie grafika i programisty przewyższa podaną cenę, kupujący zaoszczędzi także czas!


 

W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48731514740
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl. 

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!