TaNieruchomosci.pl

10000 pln
Serwis ogłoszeń z rynku nieruchomości. Umożliwia dodawanie i promowanie ogłoszeń oraz automatyczny import z programów.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


tanieruchomosci

Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Zaczęło się od znalezienia i zakupu stosunkowo krótkiej domeny dotyczącej nieruchomości. Domena tanieruchomosci.pl jest łącznikiem tanie + nieruchomości. Dodatkowo została zakupiona także dłuższa wersja domeny: tanie.nieruchomosci.pl. Ponadto głównym atutem serwisu miały być: darmowe ogłoszenia, brak reklam, możliwość zautomatyzowania oraz geolokalizacja i osadzony widok okolicy (Street View).

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

W chwili obecnej serwis jest w całości darmowy i nie zawiera reklam. Natomiast część funkcjonalności jest przewidziana pod przyszłą usługę płatności (np. promowanie ogłoszeń) i abonamentów (np. automatyczny import ogłoszeń z programów: Galactica VIRGO, Agencja 3000, asariWEB).

 

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Serwis ma potencjał i jest dobrze wypozycjonowany w Google (dla frazy “darmowe ogłoszenia nieruchomości” zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce). W chwili obecnej serwis udostępnia 7500 aktywnych ogłoszeń.  Z serwisu korzysta około 2000 aktywnych użytkowników (w tym około 100 firm). Jak widać korzystają z niego zarówno osoby prywatne jak i firmy. Zwłaszcza te drugie często są zainteresowane automatycznym eksportem ogłoszeń, aby wzmocnić zakres dostępności, według reguły: im więcej serwisów tym lepiej.


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!