SzukamBusa.pl

Negocjuj!
Serwis umożliwiający precyzyjne wyszukanie tzw."busa" do krajów Europy Zachodniej
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


szukambusaSkąd się wziął pomysł na ten biznes?

Praktyk zawodowy – wprowadzałem i obsługiwałem dwie firmy oferujące tzw. “busy” do Niemiec i Holandii. 99% ludzi wpisuje ogólne frazy w wyszukiwarkę Google np. “busy do niemiec”. Osoba poszukująca busa od drzwi do drzwi obdzwania wszystkie firmy po kolei z wyszukiwarki Google – często obsługując Klientów podczas rozmów telefonicznych słyszałem “A czy może Pan polecić firmę, która odbierze mnie z miejscowości X do Y?”

Stworzyłem portal oferujące możliwość precyzyjnego wyszukania firmy która zabierze nas z miejscowości X do Y. W każdym kraju obowiązują kody pocztowe (które są ściśle określonym obszarem w danym kraju”), które stanowią podstawę wyszukiwarki w serwisie. Firmy rejestrując się w serwisie i dodając trasy(ogłoszenia) zaznaczają jakie “kody pocztowe” w danym kraju obsługują. Klient natomiast wyszukując busa np. z Wrocławia (50541) do Den Haag(2525 w Holandii)otrzymuję listę firm, które zaznaczyły w swoich trasach te kody. Dodatkowo firmy zaznaczają dni tygodnia w których kursują na danej trasie. Klient otrzymuję wówczas wysokiej jakości listę firm, które jadą na danej trasie i w dany dzień. Ogłoszenia wyświetlane są w sposób losowy tzn. czasami ogłoszenia firmy xyz są wyświetlane jako 1., a innym razem jako 5.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Przychody pochodzą z emisji reklam firm oraz z emisji ogłoszeń typu premium (generalnie ogłoszenia są bezpłatne), które są emitowane ponad  tymi bezpłatnymi

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Jest to jedyny tego typu serwis z możliwością precyzyjnego wyszukania busa do Niemiec czy Holandii. Inne serwisy oferują wyszukanie busa z CAŁEJ Polski do CAŁEJ Holandii. Duża liczba Polaków pracuje za nasza zachodnią granicą i korzysta z tej formy przejazdów do pracy.

Serwis posiada bazę ponad 150 firm, jest pozycjonowany na frazy typu “Bus do Holandii”, “busy do holandii” , “przewozy do holandii” “busy do niemiec”. Serwis istnieje już ponad rok czasu.

Dodatkowe informacje: 

Serwis posiada autorski kod programowy – wyszukiwarka jest pisana przez programistę od A do Z.
Serwis posiada responsywną szatę graficzną.


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!