SobotniaNoc.pl

Negocjuj!
Portal o tematyce klubowej oraz towarzyskiej
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


sobotnianocSobotniaNoc.pl to serwis informacyjno-społecznościowy na którym można sprawdzić, jakie imprezy aktualnie odbywają się w mieście. Zobaczyć także, kto wybiera się na nie i samemu dodać się jako uczestnik takiej imprezy. SobotniaNoc.pl pomaga podjąć decyzję, na którą imprezę warto się wybrać. SobotniaNoc.pl to także mikrospołeczności klubowe. Użytkownicy serwisu grupują się wokół klubów, mając do dyspozycji szereg narzędzi interaktywnych (np.: wysyłanie do znajomych zaproszeń na imprezy), które zaspokajają nie tylko społeczne potrzeby, ale również zapotrzebowanie na informację.

Serwis SobotniaNoc.pl łączący w sobie kilka głównych funkcji:
– serwisu plotkarskiego (typu pudelek.pl)
– portalu społecznościowego/randkowego,  pozwalającego poznać osoby wybierające się na imprezy w konkretnych klubach w Polsce, zaprosić wybraną osobę na imprezę, obejrzeć i ocenić zdjęcia danej osoby.
– informatora o nadchodzących imprezach i festiwalach w Polsce.

Statystyki serwisu obecnie to: 90 tyś wyswietleń.

Serwis ma potencjał rozwoju, należy w niego zainwestować, ewentualnie wykorzystać nazwę domeny i stworzyć inny serwis kojarzący się z SobotniąNocą.


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!