OPTIhaus

40000 PLN
perfekcyjny projekt | optymalny dom
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


optihaus_logotypSkąd się wziął pomysł na ten biznes?

Inspiracją do zaangażowania w ramach serwisu był sukces pracowni, działającej dotychczas (od ponad 11 lat) tylko w realu oraz wyniesione z tej działalności przeogromne doświadczenie.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Serwis ma zarabiać wprost na sprzedaży projektów typowych / gotowych, a także, w mniejszym stopniu, na ich adaptacji do warunków miejscowych. Dodatkowo serwis jest zasilany przez solidnych i uznanych Partnerów, którzy promują w nim swoje materiały budowlane, a jednocześnie wpływają znacząco na postrzeganie serwisu jako maksymalnie profesjonalnego.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Rozwój i przemiana serwisu z nastawieniem na świadczenie jeszcze bardziej kompleksowej usługi daje ogromną szansę na zwielokrotnienie przychodów i powstanie znacznie silniejszej marki. Celem minimum jest dostarczenie Klientowi (każdorazowo, w cenie standardowej usługi) dokumentacji w pełni wystarczającej do skutecznego zgłoszenia budowy lub, w razie konieczności, uzyskania pozwolenia na budowę. Celem maksimum zapewnienie nadzorowania inwestycji aż do zakończenia budowy w stanie deweloperskim. Tego w standardzie nie robi jeszcze niemal nikt z konkurencji.

Działania rozwojowe, a także bardziej intensywne niż dotychczas działania marketingowe, powinny dodatkowo przysporzyć serwisowi kolejnych, mocnych Partnerów.

Co zawiera oferta?

W ramach tej ceny oferujemy w szczególności n/w:

– wszelkie projekty / grafiki (w tym pliki edytowalne, źródła) w ramach identyfikacji wizualnej serwisu, w tym księga znaku, papier firmowy, wizytówki, karty informacyjne, strony tytułowe i drugie projektów, wzory pozwoleń na zmiany,
– wybrane materiały poligraficzne w ramach w/w,
– maksymalnie realistyczne i profesjonalne wizualizacje wszystkich pozycji projektowych / budynków, dla wersji podstawowej i lustrzanej – po min. 12 szt. dla każdego budynku, każda min. w 3 różnych wariantach (tif, jpg, waga każdej od 400 KB do 25 MB)
– wszelkie kompilacje w/w wizualizacji do celów reklamowych, w tym Google AdWords
– analizy własne konkurencji serwisu
– analizy i raporty działań w ramach kampanii w serwisie Facebook, Twitter, Google AdWords, marketingu szeptanego
– hologramy zabezpieczające z logo serwisu
– zarezerwowana pula nr. ISBN,
– domena, a także dostęp do kont Facebook i Twitter, kont e-mail itp.,
– pełen dostęp do systemu CMS serwisu,
– wszelkie projekty / grafiki (w tym pliki edytowalne, źródła) oraz treści w ramach w/w domeny, serwisu i kont, poza zdjęciami osób / danymi osobowymi,
– kompletne projekty typowe / gotowe wielobranżowe, budowlano-wykonawcze w wersji dwg i pdf, projektowane charakterystyki energetyczne w wersji bdec i pdf oraz robocze, wielobranżowe kosztorysy inwestorskie w wersji pdf dla wszystkich podstawowych pozycji OPTIMAL (bez dopisków A i B), w tym wersje lustrzane – łącznie 24 poz.,
– projekty koncepcyjne architektoniczne i konstrukcyjno-budowlane w wersji dwg dla pozostałych pozycji,
– materiały własne – techniczne, technologiczne, wyceny, cenniki mat. budowlanych,
– bezpośrednie dane kontaktowe do upoważnionych przedstawicieli Partnerów serwisu,
– dane kontaktowe do sprawdzonych agencji, firm i freelancerów współuczestniczących przy tworzeniu i rozwijaniu serwisu.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Posiadamy ogromne know-how w branży projektowej, ale też stricte budowlanej – w obu przypadkach oparte na niebywałym doświadczeniu, ale też znajomości najnowszych trendów i nowoczesnych technologii budowlanych. Chętnie tę wiedzę przekażemy następcom. Najlepiej, żeby były nimi osoby związane z branżami nowych technologii, marketingu i zarządzania, dysponujący jednocześnie sporym zapałem, jak i budżetem pozwalającym na rozwój i przemianę serwisu bez zbędnych kompromisów. Budżet ten powinien wystarczyć na prace rozwojowe, a także na jak najszerzej zakrojone działania promocyjne.

Zapraszamy do zainwestowania w serwis – do zakupu za cenę 40 tys. zł netto, ale też do negocjacji.

Dodatkowe informacje:

Serwis jest mocno rozpropagowany w portalach społecznościowych – ma całkiem sporą rzeszę fanów.


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!