Napoje.pl

Negocjuj!
Portal/domena idealna dla rynku napojów
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


logo_napojeplSkąd się wziął pomysł na ten biznes?

Z połączenia wieloletnich „realnych” doświadczeń zawodowych i dużego potencjału branży spożywczej w Polsce.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Dotychczas portal zarabiał na sprzedaży powierzchni reklamowej.
W ostatnim czasie serwis został odchudzony o nieunikalne treści, głównie materiały prasowe, na których do tej pory bazował. Zmiany jakościowe dają możliwość poszerzenia źródeł przychodów, bazując nie tylko na sprzedaży powierzchni reklamowej, ale też na ścisłej współpracy partnerskiej, mailingu, sprzedaży produktów, usług, itp. Może też służyć jako platforma pośrednictwa sprzedaży lub dom mediowy.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Napoje są produktami spożywanymi każdego dnia przez wszystkich ludzi. To jest wartość stała.
To olbrzymia grupa docelowa w Polsce, niezależna od czynników zewnętrznych i chwilowych trendów. Przychody branży spożywczej w Polsce przekraczają 200 mld PLN rocznie; z tego znacząca część to napoje.

W ramach jednego portalu skupiającego wszystkie kategorie produktowe w branży, można przeprowadzić bardziej precyzyjną segmentację rynku, kierując wybrane oferty zarówno do osób fizycznych jak i do przedsiębiorstw.

Zawartość strony, jej wygląd a także model biznesowy zawsze można zmienić, rozbudować, dostosowując do własnych potrzeb i pomysłów, lecz nie ma w Polsce drugiego tak doskonałego adresu internetowego, związanego z napojami.

Domena internetowa Napoje.pl jest niepowtarzalna i stanowi niepodważalną, prestiżową wartość dla każdego, kto zainteresowany jest poważnie rynkiem napojów w Polsce, bez względu na to czy zdecyduje się zarabiać na sprzedaży powierzchni reklamowej, usług czy produktów.

Serwis w ostatnim czasie został pozbawiony nieunikalnych treści, na których dotąd bazował. Portal ten nie był i nie jest pozycjonowany. Wymaga tylko nasycenia wartościowym kontentem, generującym ruch i uruchomienia działań z zakresu SEO-SEM.

Dotychczas w moich serwisach spożywczych nie były prowadzone żadne istotne działania promocyjne ani handlowe. Mimo tego systematycznie pojawiają się reklamodawcy a serwisy te zarabiały do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie, na samej reklamie, mimo ograniczonego ruchu. Prestiżowy oraz wyjątkowo intuicyjny adres, na którym portal jest postawiony, jest naturalnym magnesem przyciągającym uczestników tego rynku. Dlatego jestem przekonany, że docelowy potencjał tego serwisu jest naprawdę bardzo duży. Dodatkowo istnieje opcja zakupu portalu Spożywka.pl, jako doskonałe uzupełnienie dla całego rynku spożywczego w Polsce.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Osoba fizyczna lub prawna, która potrafi dostrzec i w pełni wykorzystać olbrzymi potencjał tego rynku i tego wyjątkowego adresu. Optymalny nabywca to osoba, która chce mieć wpływ na kształtowanie rynku napojów w Polsce; która potrafi go kreować, wpływać na uczestników tego rynku i czerpać z tego spore korzyści.

Powód sprzedaży: Brak w chwili obecnej możliwości wykorzystania pełnego potencjału drzemiącego w tym portalu.

Dodatkowe informacje:

Bez względu na to czy będą Państwo zainteresowani budowaniem na tym adresie portalu informacyjnego, domu mediowego, hurtowni, sklepu internetowego, sieci sklepów, systemu franczyzy, serwisu wspierającego działania własnego przedsiębiorstwa czy po prostu ktoś bardzo zechce aby taki wyjątkowy adres kierował na jego obecną stronę WWW, proszę o kontakt tylko osoby, które mają świadomość konieczności poniesienia nakładów inwestycyjnych na zakup i rozwój portalu w celu zwielokrotnienia jego wartości lub utrwalenia pozytywnych skojarzeń z własną firmą.

 


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl.

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!