MyDeals.pl

Negocjuj!
Agregator Zakupów Grupowych
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


logotypmydealsSkąd się wziął pomysł na ten biznes?

Co to jest MyDeals.pl – MyDeals.pl to agregator zakupów grupowych oraz portal zakupów grupowych w jednym, gdzie prezentowane są wszystkie oferty serwisów zakupów grupowych w Polsce oraz firmy prywatne same dodają swoje oferty za pomocą zakładki dodaj ofertę. Wszystkie płatności obsługuje serwis Przelewy24.pl.

Ponadto serwis Mydeals.pl oferuje swoim użytkownikom pierwsze w Polsce profesjonalne forum zakupów grupowych.

Portal ma uzupełnioną w większości treść, opracowane kategorie, zakładki oraz regulaminy. Jest również skonfigurowany w serwisem www.przelewy24.pl. Forum należy sobie opracować wg własnych upodobań.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Skąd wziąć oferty zakupów grupowych ?

Czy wiesz skąd wszystkie agregatory zakupów grupowych pobierają swoje oferty ? My to wiemy. Współpracują z największym agregatorem zakupów grupowych w Polsce www.godealla.pl. Wgrywamy tylko odpowiedni skrypt do naszego serwisu i startujemy. Wszystkie informacje o współpracy tutaj : http://www.godealla.pl/network/

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Na czym będziemy zarabiać ?

1) Zarabiamy na banerach. Banery są tak skonstruowane, że możemy praktycznie konfigurować dowolne ułożenia, wymiary oraz ich funkcje. Dostępne są nawet banery z tzw. przewijarką ofert, co również uskutecznia promocję danego serwisu zakupów grupowych. Na agregatorze www.grupeo.pl w dziale reklama banery kosztują mnóstwo pieniędzy. Zobacz ile na tym można zarobić.

2) Dzięki współpracy z godealla.pl za każdą sprzedaż naszej oferty przez naszą stronę dostaniemy 4% wartości transakcji. Jeśli serwis będzie dobrze wypromowany, to są ogromne pieniądze. Do tego dochodzą pieniądze za kliki w oferty, rejestracje itp.

3) Dodawanie ofert indywidualnych przez prywatne firmy. Za każdy dzień wyświetlania 9,90zł, ale można to dowolnie zmieniać. Płatność jest realizowana przez serwis przelewy24.pl i po naszej akceptacji oferta pojawia się na stronie.

4) Profil facebook – tam również z serwisu godealla.pl otrzymamy skrypt do promowania ofert, na których będziemy zarabiać poprzez sprzedaż, kliki itp.

Wg. moich założeń, po dobrym pozycjonowaniu portal może osiągać zyski rzędu 10-20 tyś zł miesięcznie. Tak to prawda, to są takie spokojne obliczenia. Proszę porównać konkurencję. Nasz portal ma wszystko.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Dlaczego sprzedaje ?

Sprzedaje, ponieważ przeinwestowałem się. Portal wymaga mocnego pozycjonowania. Portal jest tak skonstruowany, iż nie wymaga żadnej skomplikowanej obsługi i nie zabiera dużo czasu. Wszystko idzie automatycznie. Naszym zadaniem będzie w przyszłości moderowanie forum, moderowanie dodawanych indywidualnych płatnych ofert oraz liczenie kasy

Dodatkowe informacje:

Pełne prawa do indywidualnie napisanego skryptu na zamówienie mojej firmy, dodaje profil fb, przeniosę skrypt na wskazany serwer, wszystkie grafiki, prawa do treści, napisane regulaminy itp. Przekaże również kontakt to firmy, która stworzyła ten portal. Na serwis, na jego działanie jest wieczna gwarancja firmy, która go wykonała. Pomogę w pełni w każdej sprawie, pokieruje, wytłumaczę, pokażę. Portal był tworzony 3 miesiące, ulepszany i modyfikowany. Sprzedaje produkt gotowy do pracy i w pełni automatyczny.

Wystawiam fakturę VAT.

Dodaj komentarz