Muzykarium.pl

Negocjuj!
Muzyczny serwis aukcyjno ogłoszeniowy z rozbudowanym modułem społecznościowym
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


logo_muz_600Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Jesteśmy zainteresowani muzyką i sprzętem audio, pracujemy jako DJ-e i muzycy. Często kupujemy płyty winylowe, płyty CD, kupujemy lub wymieniamy sprzęt na nowy. Chcieliśmy stworzyć serwis muzyczny skupiający ludzi z całej branży, począwszy od Dji, muzyków, producentów muzycznych po sklepy muzyczne i marki produkujące sprzęt.

Muzykarium to serwis , do którego podeszliśmy z ogromnym zaangażowaniem i sercem. Uważamy, że ma ogromny potencjał i możliwości, aby zaistnieć w polskiej branży muzycznej.

Serwis umożliwia szerokiej rzeszy osób i firm nieskrępowany handel w Internecie. Serwis służy do sprzedawania i kupowania towarów oraz usług związanych z branżą muzyczną, poprzez aukcje i ogłoszenia. Na potrzeby dynamicznie rozwijającej się dziedziny handlu w Internecie stworzyliśmy szereg narzędzi ułatwiających bezpieczne, szybkie i proste kupowanie – sprzedawanie.
Serwis udostępnia możliwość sprzedaży i kupna niemal każdego towaru i usługi z branży muzycznej, bez pośredników, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Serwis zapewnia sprzedającym wygodne narzędzia służące do wystawiania przedmiotów na sprzedaż i zarządzania transakcjami. Kupującym udostępnia szeroki wybór towarów podzielonych na czytelne kategorie takie jak; instrumenty muzyczne, sprzęt estradowy, sprzęt studyjny, sprzęt dj-ski, płyty winylowe, płyty kompaktowe, kasety audio, gadżety i akcesoria muzyczne oraz usługi. Wszystkie kategorie są bardzo szczegółowo i specjalistycznie rozbudowane, co umożliwia łatwe wyszukanie danego towaru. Serwis udostępnia również łatwe formy licytacji i kupna oraz usługi związane z bezpieczeństwem zakupów w Internecie.

Dodatkowo stworzyliśmy rozbudowany moduł społecznościowy, dzięki któremu każdy użytkownik może zaprezentować swój profil działalności, prowadzić bloga, promować swoje przedmioty.

Serwis składa się z:
1. Aukcje/Ogłoszenia
2. Dział informacyjny – artykuły, recenzje, relacje
3. Dział społecznościowy – każdy użytkownik otrzymuje unikalny adres, który sam może wybrać i pod którym może stworzyć swój profil z najważniejszymi informacjami. Moduł społecznościowy umożliwia także prowadzenie bloga.
4. Grupy – dział w którym użytkownicy mogą tworzyć swoje grupy/podgrupy, w których mogą dyskutować na wszystkie tematy z innymi użytkownikami.

Serwis jest bardzo rozbudowany i gotowy do działania.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?
Aby serwis zarabiał na siebie stworzyliśmy szereg różnych płatnych dodatków, dzięki którym użytkownik za drobną opłatą (płatnością online) uzyskuje dostęp do pewnych usług czy przywilejów związanych z jego kontem.
Można wyróżnić dwa główne modele biznesowe:

1. Model pośrednika i model kupca – serwis zyskuje poprzez wprowadzenie prowizji od transakcji realizowanych za jego pośrednictwem (sklep oraz aukcje – system prowizyjny zostanie wprowadzony w kolejnych etapach rozwoju), jak również na sprzedaży dodatkowych, płatnych usług w ramach tych transakcji, np. opłata za promowanie przedmiotu na stronie głównej, na stronie kategorii lub innym wybranym przez użytkownika miejscu.

2. Model reklamowy – serwis zarabia pobierając opłaty za zamieszczanie reklam na jego podstronach.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Ze względu na to, że serwis niedawno wystartował, nie posiada jeszcze wysokiej pozycji w wyszukiwarkach. Jednak w oparciu o wiedzę zdobytą przez ostatnie lata oraz doświadczenie w tworzeniu serwisów, został napisany tak, aby był przyjazny dla wyszukiwarek.

Warto w niego zainwestować gdyż portal aukcyjny to jedna z najlepszych inwestycji w Internecie, a branża muzyczna stale się rozwija. Muzykarium jest branżowym i zaufanym miejscem dla ludzi, którzy chcą wyrażać siebie, dzielić się swoją pasją, rozmawiać, wymieniać opinie, łakną nowości ze świata muzyki, chcą sprzedawać, kupować lub wymieniać się płytami, sprzętem muzycznym i innymi produktami związanymi z branżą muzyczną.

W skład oferty wchodzi całość serwisu (kod źródłowy, baza danych, pliki źródłowe graficzne z szablonami). Nabywcy na wyłączność zostaną przekazane prawa do portalu i wszystkich plików z nim związanych, dzięki czemu dostaje on gwarancję, że będzie jedyną osoba dysponującą tym serwisem i systemem na jakim jest oparty.
Wraz z serwisem zostanie przekazana domena i hosting, konto Facebook. Gdyby po zapoznaniu się z ofertą były jakieś pytania – zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Cena do negocjacji.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Właścicielem serwisu może zostać każdy. Serwis jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze.

Krótki film prezentujący serwis:

Dodaj komentarz