MojRower.pl

500000 PLN
Społecznościowy lokalizator tras rowerowych
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


mojrower_300x211

Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Pomysł na portal pojawił się już 7 lat temu i został doceniony przez Centrum Innowacji Akcelerator Technologii UŁ w konkursie “Innowacyjny Pomysł 2008”. Kierowała nami chęć zbudowania społeczności osób lubiących jazdę na rowerze, którzy mogliby dzielić się pokonanymi przez siebie trasami.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Do chwili obecnej portal funkcjonuje jako hobbystyczne przedsięwzięcie. Koncepcji na komercjalizację jest co najmniej kilka – począwszy od reklam bannerowych, kontekstowych, geolokalizacyjnych, czy też sponsoringu lub wprowadzenia kont premium dla użytkowników.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Niebywałym atutem jest stale rosnąca, aktywna społeczność użytkowników, którzy współtworzą portal, dodając nowe trasy, zdjęcia, komentarze itp. Dzięki marketingowi wirusowemu i naturalnym linkom, portal zajmuje wysokie pozycje w Google oraz jest dobrze widoczny w mediach społecznościowych. To wszystko gwarantuje znaczną liczbę odwiedzin zwłaszcza w sezonie.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Najwięcej korzyści z portalu ma szansę uzyskać inwestor branżowy np. producent sprzętu, akcesoriów lub odzieży rowerowej. Dzięki portalowi ma szansę zwiększyć świadomość marki wśród użytkowników.

Dane statystyczne:
1. Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie
100000
2. Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie w najlepszym okresie
100000
3. Czy ten e-biznes cechuje się sezonowością?
tak
4. Powód sprzedaży(140 znaków)
brak czasu na dalszy rozwój portalu

Dodatkowe informacje:
http://mojrower.pl/o-mojrower.pdf

Dodatkowo do sprzedania jest również aplikacja mobilna MojRower.pl, którą można pobrać korzystając z tego adresu www: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.mojrower.mytracks

 


 

W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48731514740
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl. 

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!