MocPrezentow.pl

Negocjuj!
Moc Prezentów to skarbnica pomysłów na prezenty. W naszej ofercie odnajdziesz propozycje dla osoby znudzonej sztampowymi podarunkami.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


mocprezentowSkąd się wziął pomysł na ten biznes?

Serwis Mocprezentów.pl (wcześniej pod nazwą Endorfinium) powstał w celu wprowadzenia do naszego kraju nowej jakości we wręczaniu prezentów. Znudzeni klasycznymi podarunkami postawiliśmy na usługi naprawdę wyjątkowe, dające ogromną radość i wspomnienia, które pozostają w pamięci na lata. Byliśmy jednym z pierwszych sklepów internetowych, który zaproponował swoim klientom vouchery na niebanalne przeżycia. Serwis miał pełnić funkcję portalu, który przeniesie naszych klientów do świata spełnionych marzeń; o jeździe sportowym bolidem, amerykańskim monster truckiem czy skoku spadochronowym z 4000 m.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

W ciągu całej naszej działalności spełniliśmy kilkanaście tysięcy marzeń. Posiadamy grupę użytkowników, którzy regularnie do nas wracają. Jeśli myślisz o rozkręceniu takiej działalności od zera lepiej kupić funkcjonujący, zarabiający na siebie serwis z bazą wiernych klientów i szeroką ofertą produktów/usług.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Serwis może stanowić nowe źródło przychodów dla agencji eventowej lub reklamowej. W prowadzeniu tego rodzaju biznesu odnajdzie się także osoba prywatna, mająca choćby niewielkie doświadczenie i widzę o e-commerce.

Powód sprzedaży: W związku z koncentracją naszej pracy na innych gałęziach biznesu postanowiliśmy sprzedać portal.

Dodatkowe informacje: portal posiada prawie 3000 klientów, 500 pozycji w ofercie. Istnieje możliwość płatności ratalnej! Na podstawie informacji przekazanych od właściela – portal zwraca się w jeden rok!


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48731514740
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl.

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!