MenopauzaLeki.pl

10000 PLN
Domena dla firm i portali, które zajmują się problemami menopauzy wśród kobiet
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


menopauzalekiFilozofią naszej firmy jest tworzenie atrakcyjnych portali internetowych o tematyce zdrowotno-urodowej, ich rozwój oraz sprzedaż. Portale są całkowicie zoptymalizowane i pełne autorskich tekstów. Z powodzeniem mogą stać się źródłem zarobku dla wydawnictw, sklepów internetowych, kampanii reklamowych oraz producentów. Oferujemy gotowe serwisy internetowe wraz z domenami. Z myślą o naszych potencjalnych klientach, nieustannie inwestujemy w promocję naszych stron i wciąż tworzymy nowe portale. Dzięki nam nie musisz budować swojej strony czy marki od zera. Otrzymujesz gotowy serwis internetowy, który już od kilku lat z powodzeniem funkcjonuje w sieci i ma swoje grono użytkowników. Inni muszą pracować na to przez długie lata, a Ty korzystając z naszej oferty, oszczędzasz cenny czas i pieniądze.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży serwisów internetowych i wiemy, że sprawnie działający portal jest kluczem do sukcesu i polem nieograniczonych możliwości. Zakup unikalnej domeny jest doskonałą okazją do rozpoczęcia generowania zysków ze sprzedaży czy reklamy. W dobie rozwijającej się branży internetowej to najlepsza inwestycja, z której warto skorzystać.

Oferowane przez nas witryny internetowe są umieszczone na platformie WordPress, co umożliwia szybką i sprawną edycję oraz obsługę strony. Treści umieszczone na naszych serwisach stanowią doskonałą podstawę dla osób działających w branży od lat oraz tych początkujących. Chętnie udzielimy wszelkich porad dotyczących edytowania i prowadzenia zakupionych serwisów internetowych.

Jeden serwis daje wiele możliwości! Nie czekaj, tylko wykorzystaj potencjał i przekonaj się o wielkiej sile Internetu!

Domena Menopauzaleki.pl jest unikalna i cenna z punktu widzenia każdego, kto interesuje się branżą związaną z lekami i suplementami diety łagodzącymi objawy przekwitania.

Serwis Menopauzaleki.pl został uruchomiony w październiku 2014 roku. Składa się z 4 kategorii tematycznych: 1) Leki naturalne i suplementy diety, 2) Leczenie NTM, 3) Diagnostyka, 4) Hormonalna terapia zastępcza. W serwisie umieszczone są 83 tematyczne i unikatowe wpisy. Do strony prowadzi 5807 linków.

Frazy takie jak: homeopatia na menopauzę, okres postmenopauzalny, tabletki z czerwonej koniczyny na menopauzę, menopauza leki homeopatyczne skrywają w sobie ogromny potencjał z punktu widzenia działań SEO i SEM oraz generowania ruchu organicznego.

Zobacz ofertę również na allegro (kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz “otwórz w nowym oknie”)

allegro-pl-f4a42ae095

Na naszych aukcjach oferujemy także inne, tematyczne serwisy internetowe wraz z unikatowymi domenami w atrakcyjnych cenach! Dysponujemy również licznymi domenami – m.in.imenopauza.pl, emenopauza.pl, bol-glowy.pl, kobiece.pl, menopauza.eu, zadbajozdrowie.pl, suplementydlazdrowia.pl, nowoczesnespa.pl czy zyciezntm.pl, w które warto zainwestować!

Cena serwisu pozostaje do negocjacji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty. 

Kontakt:
kontakt@incell.pl
tel. 501 363 426


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!