Leczenie-Otyłości.pl

15.000 PLN
Portal dla osób zainteresowanych leczeniem otyłości
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


leczenieotylosciFilozofią naszej firmy jest tworzenie atrakcyjnych portali internetowych o tematyce zdrowotno-urodowej, ich rozwój oraz sprzedaż. Portale są całkowicie zoptymalizowane i pełne autorskich tekstów. Z powodzeniem mogą stać się źródłem zarobku dla wydawnictw, sklepów internetowych, kampanii reklamowych oraz producentów. Oferujemy gotowe serwisy internetowe wraz z domenami. Z myślą o naszych potencjalnych klientach, nieustannie inwestujemy w promocję naszych stron i wciąż tworzymy nowe portale. Dzięki nam nie musisz budować swojej strony czy marki od zera. Otrzymujesz gotowy serwis internetowy, który już od kilku lat z powodzeniem funkcjonuje w sieci i ma swoje grono użytkowników. Inni muszą pracować na to przez długie lata, a Ty korzystając z naszej oferty, oszczędzasz cenny czas i pieniądze. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży serwisów internetowych i wiemy, że sprawnie działający portal jest kluczem do sukcesu i polem nieograniczonych możliwości. Zakup unikalnej domeny jest doskonałą okazją do rozpoczęcia generowania zysków ze sprzedaży czy reklamy. W dobie rozwijającej się branży internetowej to najlepsza inwestycja, z której warto skorzystać. 

Oferowane przez nas witryny internetowe są umieszczone na platformie WordPress, co umożliwia szybką i sprawną edycję oraz obsługę strony. Treści umieszczone na naszych serwisach stanowią doskonałą podstawę dla osób działających w branży od lat oraz tych początkujących. Chętnie udzielimy wszelkich porad dotyczących edytowania i prowadzenia zakupionych serwisów internetowych. 

Jeden serwis daje wiele możliwości! Nie czekaj, tylko wykorzystaj potencjał i przekonaj się o wielkiej sile Internetu!

Domena Leczenie-otylosci.pl jest unikalna i cenna z punktu widzenia każdego, kto interesuje się branżą związaną z leczeniem nadwagi i otyłości.

Serwis Leczenie-otylosci.pl został uruchomiony w lipcu 2014 roku. Składa się z 9 kategorii tematycznych: 1) Nadwaga, 2) Po zabiegu, 3) Zabiegi, 4) Diety, 5) Wideo, 6) Walka z otyłością, 7) Odchudzanie w SPA, 8) Baza placówek NFZ, 9) Sprawdź swoje BMI. W serwisie umieszczonych jest 99 tematycznych i unikatowych wpisów. Do strony prowadzą 1462linki. 

Frazy takie jak: bmi interpretacja, otyłość definicja, termogeneza poposiłkowa, dieta po resekcji żołądka skrywają w sobie ogromny potencjał z punktu widzenia działań SEO i SEM oraz generowania ruchu organicznego. 

Sprawdź ogłoszenie również na allegro! (kliknij prawym przyciskiem i wybierz “otwórz w nowym oknie”):

allegro-pl-f4a42ae095

Na naszych aukcjach oferujemy także inne, tematyczne serwisy internetowe wraz z unikatowymi domenami w atrakcyjnych cenach! Dysponujemy również licznymi domenami – m.in. zdrowytrybzycia.pl, strefamedycyny.pl czy badanieserca.pl, badaniagenetyczne.pl, badaniadna.pl, badania-dna.pl, herbatyodchudzajace.pl, medturystyka.pl, zadbajozdrowie.pl, zdrowatarczyca.pl czy likwidacjablizn.pl w które warto zainwestować!

Cena serwisu pozostaje do negocjacji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty.

Kontakt:
kontakt@incell.pl
tel. 501 363 426


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!