Kwiaciarenka.pl

Negocjuj!
Funkcjonująca od 2006 Kwiaciarnia Internetowa - atrakcyjna domena , autorski projekt w zakresie designu, kilkaset własnych wzorów bukietów
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


Kwiaciarenka_logoSkąd się wziął pomysł na ten biznes?

Moja fascynacja kwiatami zaczęła się wiele lat temu. Również od wielu lat zajmuję się kwiatami profesjonalnie. Studia na Wydziale Ogrodniczym krakowskiej Akademii Rolniczej, florystyczne studia podyplomowe na warszawskiej SGGW, liczne kursy i warsztaty florystyczne, między innymi w holenderskim Boerma Institute w Aalsmer, dostarczyły mi wiedzy teoretycznej i praktycznej. Powstanie Kwiaciarenki to projekt realnej realizacji mojej wieloletniej pasji.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Portal Kwiaciarenka_PL istnieje od 2006 roku, jego ideą jest dostarczanie wybranych bukietów/upominków na terenie Krakowa i jego okolic, bezpośrednio do rąk adresata.

Portal zawiera ponad 150 autorskich wzorów bukietów, dotąd był wprawdzie adresowany do Klientów z rejonu Krakowa (i tak był pozycjonowany), jednak z uwagi na ciekawą, uniwersalną nazwę, jego działalność można łatwo rozszerzyć na teren całej Polski, a nawet zagranicy.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Kwiaciarenka nie jest typowym “gotowcem” sklepu internetowego jakie bez trudu można znaleźć w sieci. To starannie przeprowadzony projekt, zarówno w kwestii designu, funkcjonalności, jak i przede wszystkim opracowania autorskich wzorów bukietów kwiatowych na każdą okazję.

To znakomita baza do zbudowania własnego, dużego i nowoczesnego serwisu kwiatowego.
Dużym atutem jest bardzo umiarkowana cena, ustalona jako odstępne serwisu i zwrot części kosztów jego stworzenia.

Strona jest aktywna, niezbędne jest tylko wpisanie danych nowego właściciela po podpisaniu umowy z PayU (moduł płatności przyporządkowany jest do konkretnej firmy/osoby, jest to rodzaj indywidualnego konta finansowego).

Można także zastosować uproszczony sposób rozliczeń – wpłaty na konto w banku, bez konieczności podpisywania umów związanych z obsługą kart kredytowych.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Mogą to być osoby prowadzące aktualnie kwiaciarnię stacjonarną lub osoby planujące dopiero dodatkowe źródło dochodów.

Mogą to być także osoby lub firmy, które na bazie popularnej, wieloletniej domeny i ciekawego autorskiego pomysłu, zbudują duży, funkcjonalny ogólnopolski serwis kwiatowy.

Dane statystyczne:

Czy ten e-biznes cechuje się sezonowością? okresy zwiększonego popytu na kwiaty: Walentynki, okresy świąteczne, popularne imieniny
Powód sprzedaży: skoncentrowanie się na działalności szkoleniowej w zakresie sztuki układania kwiatów

Dodatkowe informacje:

1/ opracowano wstępnie nowy design strony w oparciu o Joomla 3.4 plus HikaShop, koszt przekazania dodatkowo nowej wersji strony to 1.000 zł plus VAT, w przypadku rozszerzenia funkcji o dodatkowy design czy moduły – ok. 1.500 zł plus VAT. Wzór nowej wersji strony dostępny jest pod adresem (strona testowa) http://sklep.kwiaciarenka.eu/
2/ symetryczna domena kwiaciarenka.eu może być przekazana gratis (możliwość dodatkowej strony z reklamą przekierowującą, zapobiega podpięciu się pod popularną domenę)
3/ możliwe jest zorganizowanie kursu florystycznego wg osobnej umowy i uzgodnień


 

W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon+48731514740
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl. 

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!