Kucharze.tv

55.000 PLN
społecznościowy serwis kulinarny dla kucharzy, restauratorów, sympatyków.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


logo_kucharzetv_sprzedamportal

Serwis kucharze.tv jest platformą do porozumiewania się w świecie gastro, poruszania się w wirtualnym środowisku ludzi, osób, firm związanych z tą branżą. Pozwala wymieniać się informacją na temat biznesu, gotowania, wymieniać doświadczeniem, ma za zadanie ułatwić wyszukiwania pracy, pozyskiwania pracowników.

STREFA KUCHARZA

CV – jest stacjonarne, w jednym miejscu, jest stała kopią na naszych serwerach.
Już nie musisz wysyłać plików w narzuconych formatach do pracodawców, wystarczy, że podeślesz link do swojego profilu na kucharze.tv
Poza standartowymi opcjami CV, możesz stworzyć swój profil, gdzie opisując swoje zainteresowania,, doświadczenie, dodatkowe umiejętności zwrócisz na siebie uwagę, pokażesz się z innej strony.
W każdej chwili możecie edytować swoje CV, tym samym zmieniając je, uaktualniać, wzbogacać o doświadczenia.
W galeriach możesz pokazać swoją sylwetkę, w trakcie pracy, jak wypoczywasz, z rodziną, jak gotujesz. W prosty sposób ułatwisz sobie kontakt ze środowiskiem HoReCA.

Na podstawie rozbudowanej wyszukiwarki, w sposób szybki i łatwy znajdzie Cię restaurator.
Zawierajcie znajomości z kucharzami z Waszej okolicy, pytajcie o pracodawców, warunki zatrudnienia, warunki pracy, wymieniajcie się doświadczeniami.

STREFA RESTAURATORA

W serwisie kucharze.tv znajdziecie kucharza, szefa kuchni odpowiadającego profilowi Waszej działalności. Oglądając profil kucharza zobaczycie jego CV, zamiłowanie i pasję do gotowania, doświadczenie, umiejętności. W rozbudowanej wyszukiwarce, podając promil km. od interesującej Was miejscowości ,zobaczycie zarejestrowanych kucharzy. Sprawdzicie Państwo wstępnie ich możliwości.

STREFA SYMPATYKA

Interesujesz się gotowaniem, planujesz swoją przyszłość z zawodem kucharza ? chcesz otworzyć działalność gastronomiczną ? jesteś w branży z innej strony ? masz związek z nauczaniem zawodu, jesteś handlowcem, pracujesz w firmie o profilu HoReCa…? Wykorzystaj w pełni serwis, pisz prywatne wiadomości, obserwuj, zaangażuj się w profesjonalny ‘świat’ kulinarny, wymieniaj spostrzeżenia, uwagi, może to wpłynie na zmiany w kulturze gotowania, konsumpcji.
Korzystaj z zaawansowanych funkcji wyszukiwarki, znajdź restaurację, kucharza, sympatyka w Twojej okolicy.

Ponadto zachęcamy wszystkich użytkowników do korzystania z działów
*ARTYKUŁY (komentujcie, wyrażajcie swoje emocje)
*OGŁOSZENIA (szukajcie, odpowiadajcie, dajcie się znaleźć)
*RECENZENT (zobaczcie, co w trawie piszczy)

Portal jest do sprzedania w całości wraz z kanałem Youtube oraz Fanpage.

Dodaj komentarz