Krainajezior.info

do negocjacji
Serwis Kulturalno-Informacyjny Warmii i Mazur
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


krainajezior_sprzedamportal_logo1. Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Portal skupiający się na kulturze oraz wydarzeniach z Warmii i Mazur powstał dzięki pasji, zamiłowania oraz przywiązania jego autorów do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Połączenie hobby z próbą stworzenia portalu bazującego na informacjach kulturalnych dało możliwość zebrania wszystkich instytucji kulturalnych, artystów/grup, zajęć pozaszkolnych w jedno miejsce. Spędzając mile czas na mazurach i szukając najbliższego wydarzenia- wystarczy wejść na krainajezior.info

2. Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?
Portal posiada dużo przestrzeni, którą można wykorzystać dla bannerów reklamowych. Dzięki dobrej odwiedzalności, którą można będzie zwiększać przez pozycjonowanie i kampanie promocyjne, portal zyska nowych czytelników i pozwoli przynieść dochody z reklam. Portal posiada również działający fanpage ( 3.688 osób lubi to · 13 osób o tym mówi) + profil ( znajomi: 4.702) + grupa (2.584 członków). Działalność reklamowa na facebook’u przynosi najlepsze efekty. Często zgłaszają się firmy/ instytucje które zapewniają wsparcie od strony promocji portalu, fundują nagrody w konkursach, przesyłają darmowe wejściówki na imprezy oraz gadżety promocyjne dla prowadzących stronę.

3. Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?
Region Warmii i Mazur jest pięknym miejscem na wypoczynek, często odwiedzanym przez turystów. Krainajezior.info jest portalem który zrzesza w sobie wszystkie instytucje kulturalne, wydarzenia, grupy/artystów, zajęcia pozaszkolne, aby turysta wchodząc na portal mógł poznać nasz region od strony kulturalnej.

4. Kto powinien zostać nowym właścicielem?
Firma z branży wydawniczej, dziennikarskiej, instytucja kulturalna posiadająca zespół redaktorów, którzy mogli by zająć się dostarczaniem informacji, wydarzeń z Warmii i Mazur.

Dodaj komentarz