JaDiabetyk.pl

40000 PLN
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


jadiabetykFilozofią naszej firmy jest tworzenie atrakcyjnych portali internetowych o tematyce zdrowotno-urodowej, ich rozwój oraz sprzedaż. Portale są całkowicie zoptymalizowane i pełne autorskich tekstów. Z powodzeniem mogą stać się źródłem zarobku dla wydawnictw, sklepów internetowych, kampanii reklamowych oraz producentów. Oferujemy gotowe serwisy internetowe wraz z domenami. Z myślą o naszych potencjalnych klientach, nieustannie inwestujemy w promocję naszych stron i wciąż tworzymy nowe portale. Dzięki nam nie musisz budować swojej strony czy marki od zera. Otrzymujesz gotowy serwis internetowy, który już od kilku lat z powodzeniem funkcjonuje w sieci i ma swoje grono użytkowników. Inni muszą pracować na to przez długie lata, a Ty korzystając z naszej oferty, oszczędzasz cenny czas i pieniądze. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży serwisów internetowych i wiemy, że sprawnie działający portal jest kluczem do sukcesu i polem nieograniczonych możliwości. Zakup unikalnej domeny jest doskonałą okazją do rozpoczęcia generowania zysków ze sprzedaży czy reklamy. W dobie rozwijającej się branży internetowej to najlepsza inwestycja, z której warto skorzystać. 

Oferowane przez nas witryny internetowe są umieszczone na platformie WordPress, co umożliwia szybką i sprawną edycję oraz obsługę strony. Treści umieszczone na naszych serwisach stanowią doskonałą podstawę dla osób działających w branży od lat oraz tych początkujących. Chętnie udzielimy wszelkich porad dotyczących edytowania i prowadzenia zakupionych serwisów internetowych.

Jeden serwis daje wiele możliwości! Nie czekaj, tylko wykorzystaj potencjał i przekonaj się o wielkiej sile Internetu!

Domena Jadiabetyk.pl jest unikalna i cenna z punktu widzenia każdego, kto interesuje się branżą związaną ze zdrowiem i profilaktyką cukrzycy. Nie ma przy tym znaczenia, czy jej nowy właściciel zdecyduje się generować zyski na sprzedaży powierzchni reklamowej, świadczeniu usług czy też sprzedaży produktów. 

Serwis Jadiabetyk.pl został uruchomiony w grudniu 2014 roku. Składa się z 5 kategorii tematycznych takich jak: 1) życie z cukrzycą , 2) objawy cukrzycy, 3) typy cukrzycy, 4) leczenie cukrzycy, 5) sprawdź swoje BMI. W serwisie umieszczonych jest 97 tematycznych i unikatowych wpisów. Do strony prowadzi 1868 linków. 

Sprawdź ofertę również na Allegro! (kliknij prawym przyciskiem i wybierz “otwórz w nowym oknie”):

allegro-pl-f4a42ae095

Frazy takie jak: cukrzyca, objawy cukrzycy, cukrzyca typu 2 skrywają w sobie ogromny potencjał z punktu widzenia działań SEO i SEM oraz generowania ruchu organicznego. 

Na naszych aukcjach oferujemy także inne, tematyczne serwisy internetowe wraz z unikatowymi domenami w atrakcyjnych cenach! Dysponujemy również licznymi domenami – m.in. zdrowytrybzycia.pl, strefamedycyny.pl, badanieserca.pl, medtourism.pl, dializy.pl, suplementydlazdrowia.pl czy zadbajozdrowie.pl w które warto zainwestować!

Cena serwisu pozostaje do negocjacji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty.

Kontakt:
kontakt@incell.pl
tel. 501 363 426


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!