Imprezy.krakow.pl

20.000 PLN
portal społecznościowy gromadzący informacje o imprezach w Krakowie
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


imprezykrakow_mini www.imprezy.krakow.pl

Specjalnie dla naszego serwisu wywiad z twórca serwisu – Oskarem Ostafinem!

Jak powstał Twój portal?

Portal powstał z pasji oraz z faktu, że zaistniała rzeczywiste zapotrzebowanie na serwis o tematyce Krakowskiej sceny klubowej. Został on założony 8 lat temu, co bardzo zwiększa wartość domeny. Przez długi okres czasu portal był przeze mnie rozwijany i generował sensowne zyski(adwords, adsense, reklamy, współpraca z klubami).

Jaki jest model biznesowy? Czy portal do tej pory zarabiał, lub jak wg. Ciebie może zarabiać w przyszłości?

Imprezy.krakow.pl zarabia głównie na reklamach. Aktualnie mimo, że portal nie jest rozwijany wciąż są generowane zyski z adwordsów. Wcześniej portal zarabiał przyzwoite pieniądze głównie na organizowaniu imprez oraz na reklamach firm i knajp w Krakowie, a także na możliwości rezerwacji miejsca w klubach.

Do kogo jest skierowany Twój projekt?

Portal jest skierowany przede wszystkim do młodych, aktywnych ludzi, głównie w wieku 24-35 lat oraz studentów. Głównymi odwiedzającymi byli i są turyści i mieszkańcy Krakowa, którzy poszukują imprez, wydarzeń kulturalnych w tym mieście.

Kim powinien być nowy właściciel portalu wg Ciebie?

Nowy właściciel powinien przede wszystkim posiadać możliwości PRowe oraz możliwości zainwestowania czasu w działanie strony, dzięki czemu mogę zagwarantować, że portal zwróci się bardzo szybko. Ponadto do całego portalu dodaję jeszcze dość popularną domenę: juvenalia.krakow.pl

Oficjalna strona jednych z największych juwenaliów w Polsce to juwenalia.krakow.pl – dużo ludzi słowo juwenalia kojarzy ze słowem (nomen omen prawidłowym  juvenalia), więc wpisuje słowo juvenalia.krakow.pl – juwenalia w trakcie trwania są bardzo rozreklamowane, tam na reklame się nie szczędzi – reklamodawcami od lat jest np. grupa żywiec. Bardzo często lecą w radiu reklamy, gdzie podawane jest hasło juvenalia.krakow.pl! przez to ruch na stronie sie zwiększa. domena z potencjałem, gdyż na juwenalia krakowskie przyjeżdżają studenci również z innych miast, więc jest to okres wzmożonych imprez, i poszukiwania ich przez studentów. Z pewnością domena z potencjałem.

imprezykrakow_main

Dodaj komentarz