Harwester.pl

Negocjuj!
Portal ogłoszeniowy ciężkiego sprzętu i zaplecza obsługowo-usługowego, wraz ze strefą operatorów.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


logoSkąd się wziął pomysł na ten biznes?

Pomysł wziął się z chęci zebrania w jednym miejscu całej branży maszynowej, wraz z całym zapleczem serwisowym, strefą operatora, usługowym w każdym z krajów Europy. Zapewniając tym samym nieograniczony przepływ towarów, usług i pracowników w jednym miejscu zebrany.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Model biznesowy opierać się ma na płatnych ogłoszeniach zamieszczanych na tą chwile bezpłatnie w serwisie oraz sprzedaży miejsca reklamowego pod banery reklamowe.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Ciągle przepłacana branża jeśli chodzi o ogłoszenia daje szansę, przy odpowiednich zabiegach reklamowo-marketingowych, na uplasowanie się wyżej niż serwis jest obecnie względem konkurencji. Poza tym portal ten zrzesza zaplecze sewisowo-obsługowe dla przemysłu maszynowego i docelowo ma się rozwinąć na sąsiednie rynki zbytu i obsługi w krajach Unii Europejskiej oraz chłonnego rynku Europy wschodniej.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Nowym właścicielem powinna zostać firma lub osoba prywatna dostrzegająca potencjał serwisu, który wymaga odpowiednich zabiegów reklamowo-marketingowych na różne rynki po przetłumaczeniu treści strony.

Strona jest intuicyjna zarówno od strony administratora, jak i samych użytkowników, co nie dyskwalifikuje nikogo jako przyszłego właściciela.

Statystyki:
Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie: 1155
Czy ten e-biznes cechuje się sezonowością? Nie

Powód sprzedaży: Brak środków na rozwój

Dodatkowe informacje:
W zamyśle rozwojowe zabiegi, które miały zostać (choć wcale nie muszą) wdrożone to:

-Przetłumaczenie strony na język: angielski, niemiecki, rosyjski, norweski.
-Zabiegi marketingowe w każdym z Państw osobno.
-Wdrożenie modułu bazy specyfikacji sprzętów z opcją komentowania poszczególnych modeli przez użytkowników, a wiec obrazowanie wad i zalet poszczególnych sprzętów dla zainteresowanych.
-Współpraca z targami sprzętów w Europie.

Dodaj komentarz