Handel w Polsce

negocjuj!
Portal informacyjny branżowy, opisywane i przedstawiane są w nim wszystkie informacje i zagadnienia dotyczące handlu, sprzedaży.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


logo-handelSkąd się wziął pomysł na ten biznes?

Pomysł wziął się stąd, iż na działalność biznesowa głównie opiera się na handlu i sprzedaży. Służymy doradztwem, informacją o firmach, produktach usługach.

Rzetelnie opisujemy sytuacje i przedstawiamy nowości.

Portal wydaje także e-Magazyn “Handel w Polsce”, oraz prowadzi konkurs konsumencki Złoty Produkt – Magia Jakości.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Przede wszystkim portal zarabia na reklamach, mailingu doradztwie. Ukazuje i przedstawia sytuację w gospodarce. Jest to portal informacyjny z e-Magazynem “Handel w Polsce” – Tytułem zarejestrowanym w sądzie. Ponadto Portal prowadzi konkurs konsumencki “Złoty Produkt – Magia Jakości” – przyznawane jest godło jakości wysokiej klasy produktom.
www.zlotyprodukt.pl

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

W biznes warto jest zainwestować z kilku ważnych powodów. Handel w Polsce jest medium rozpoznawalnym na rynku. Opisuje wszelkie zagadnienia odnośnie gospodarki, handlu, sprzedaży. Możliwość wydania dodatkowego miesięcznika “Handel w Polsce” w wersji papierowej. Dodatkowym przychodem i atutem jest konkurs konsumencki “Złoty Produkt – Magia Jakości” posiadający honorowy Patronat Ministra Gospodarki.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Właścicielem powinna zostać grupa wydawnicza chcąca pozyskać rzetelne i nowoczesne medium. Osoba fizyczna bądź firma, która chce zainwestować w e-biznes.

Dane statystyczne:

1. Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie: 20000
2. Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie w najlepszym okresie: 35000
4. Powód sprzedaży: sprzedaje rozkręcony biznes.

Dodatkowe informacje:

Dodatkowo do handelwpolsce.pl dodany jest portal – konkursu konsumenckiego “Złoty Produkt – Magia Jakości” www.zlotyprodukt.pl
Godło posiada ochronę patentową w Urzędzie Patentowym RP.


W przypadku pytań odnośnie portalu prosimy o kontakt:

telefon: +48881608808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl. 

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!