FitKumpel.pl

15000 PLN
Portal społecznościowy dla ludzi uprawiających sporty siłowe, fitness i inne. Pozwala na znajdowanie partnerów do wspólnych treningów.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


fitpartner_logo

Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Pomysł zrodził się z połączenia moich dwóch pasji, jakimi są tworzenie aplikacji internetowych i sport. Bardzo często spotykałem się z sytuacją, w której ktoś mówił mi, że nie uprawia żadnego sportu, nie chodzi na siłownię, bo nie ma z kim. Z uwagi na ten problem, jak i na rosnącą popularność tematyki fitnessowej, zdecydowałem się stworzyć portal, który ułatwi znajdowanie partnerów treningowych.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Celem stworzenia portalu nie było zarabianie, ale pod ewentualną uwagę brałem w pierwszej kolejności zarabianie na reklamach Google i innych. Sądzę jednak, że przy zaangażowaniu i rozwoju portalu (na co nie mam niestety czasu) można wykorzystać potencjał portalu w innych sferach.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Jest to portal z potencjałem, który można wykorzystać z uwagi na rosnącą popularność tematyki fitness i zdrowego trybu życia. Dodatkowo, aplikacja może stanowić bazę do stworzenia portalu społecznościowego o dowolnej tematyce (nie koniecznie może być to portal fitnessowy). To co odróżnia tę aplikację od innych portali społecznościowych jest specjalny algorytm porównywania profili użytkowników, który pozwala na celne rekomendowanie użytkowników innym użytkownikom portalu.

Ponadto, portal został wykonany technologii Responsive Design, co oznacza, że jest przystosowany do różnych rozdzielczości – można go używać zarówno na komputerze, tablecie, smartfonie oraz każdym innym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Inwestycję w ten portal polecam głównie osobom, które chciałyby mieć gotową bazę pod dowolny portal społecznościowy. Mimo że jest to portal o tematyce fitnessowej, to z powodzeniem można go wykorzystać w innej dowolnej dziedzinie (wystarczy zmienić szatę graficzną). Kluczowym komponentem tego portalu jest system rekomendacyjny, wykorzystywany do odnajdowania partnera treningowego, o którym to systemie można dowiedzieć się więcej w sekcji “Dodatkowe informacje”.

Powód sprzedaży: Nowe zainteresowania i pasje – brak czasu na rozwój portalu.

Dodatkowe informacje:
W tej sekcji chciałbym pokrótce opisać działanie portalu. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości na temat działania portalu, bardzo proszę o kontakt. Na wszelkie pytania bardzo chętnie odpowiem.

Jak to działa?

1) Wypełniasz profil, czyli informacje opisujące Ciebie, Twoje zainteresowania.
2) Następnie wypełniasz część, która opisuje osoby, jakie chcesz, aby były Ci rekomendowane, np. była to instruktorka fitness w przedziale wiekowym 26-35, była z Katowic, grała w tenisa i chodziła na siłownię, lubiła słuchać muzyki pop, czytać kryminały i oglądać komedie.
3) Specjalny algorytm tak dobiera rekomendowane Ci osoby, abyś Ty też spełniał ich oczekiwania.
4) Następnego dnia logujesz się do portalu Fit Kumpel i przeglądasz wygenerowane dla Ciebie rekomendacje.
5) Jeśli profil jakiegoś użytkownika Ci się spodoba, możesz dodać go do znajomych.
6) Jeśli nie, możesz odrzucić rekomendację, a dany użytkownik nie będzie Ci już więcej rekomendowany.

Inwestycja obejmuje portal łącznie z systemem rekomendacyjnym (dołączam oczywiście kod źródłowy aplikacji), domenę fitkumpel.pl, fanpage na Facebook’u oraz ponad 2000 ulotek promocyjnych, których poglądowe zdjęcia dołączam w Screenshotach.


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl.

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!