Filmowy Fanatyk

6500 PLN
Magazyn internetowy na temat najnowszych produkcji filmowych świata.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


filmowy_fanatyk_miniaturawww.filmowy.fanatyk.pl

Specjalnie dla naszego serwisu, wywiad z pomysłodawcą serwisu – Mateuszem Ćwikłą!

Jak powstał Twój portal Filmowy Fanatyk?

Portal Filmowy.Fanatyk.pl powstał dzięki pasji i zamiłowania jego autorów do kina i telewizji. Połączenie hobby z próbą stworzenia portalu wpasowującego się w najnowsze trendy internetowe dało początek jednemu z najlepiej prezentujących się serwisów z tego gatunku. Dbałość o stronę techniczną w dodatku do “luźnego” stylu przekazywania informacji, to kwintesencja “Filmowego Fanatyka”!

Jaki jest model biznesowy? Czy portal do tej pory zarabiał, lub jak wg Ciebie może zarabiać w przyszłości?

Portal został zintegrowany z Google AdSense, posiada bowiem dużo przestrzeni, którą można wykorzystać dla bannerów reklamowych. Dzięki dobrej odwiedzalności, którą można będzie zwiększać przez pozycjonowanie i kampanie promocyjne, portal zyska nowych czytelników i pozwoli przynieść dochody z reklam. Ponadto tematyka filmowo/telewizyjna przyciąga producentów i firmy z tej branży, którzy zapewniają wsparcie od strony promocji portalu, fundują nagrody w konkursach czy przesyłają gadżety promocyjne dla prowadzących stronę. Portal posiada również działający fanpage, który bez wysiłku zdobył w krótkim czasie ponad 200 fanów.

Do kogo jest skierowany Twój projekt?

Portal od początku istnienia skupiał się na nowościach filmowych. Główną tematyką było kino z gatunku fantasy oraz science-fiction. Jednak różnorodność gatunków filmowych jakie są opisywane w serwisie była na tyle szeroka, że przyszły właściciel będzie mógł zdecydować w jakim kierunku podążać. Skupienie się na jednej grupie fascynatów danego gatunku, czy rozszerzenie grona czytelników do praktycznie każdego kto ogląda filmy jest tutaj kwestią wyboru inwestora.

Kim powinien być nowy właściciel portalu wg Ciebie?

Firma z branży wydawniczej, dziennikarskiej, posiadająca zespół redaktorów, którzy mogli by zająć się dostarczaniem contentu w postaci nowych wieści ze świata filmów.

 

Dodaj komentarz