emode.pl

negocjuj!
Obsługa on-line firm ze szczególnym nastawieniem na obsługę e-faktury.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


emode_300x211

1. Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Coraz większy wpływ nowych technologii na działania biznesowe, tendencja do przesunięcia obsługi działań firmowych w “chmurze”, zwiększająca się powszechność e-faktury

2. Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Projekt oferuje system on-line do obsługi działań firmowych, jest połączeniem autorskiego rozwiązania z technologią Google co pozwoliło otrzymać zwarty, kompaktowy produkt w klasycznej oprawie który jednocześnie ma szerokie możliwości działania obejmujące obsługę nowoczesnych standardów.
Jest to rozwiązanie świeże, niedawno ukończone, działania marketingowe nie zostały jeszcze podjęte tak więc nowy nabywca będzie miał wolne pole odnośnie metody sprzedaży, można zastosować model opłat jednorazowych jak i model abonamentowy.

3. Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Jest to rozwiązanie nowoczesne, przyszłościowe, wykorzystanie technologi JQuery zapewnia szybką oraz intuicyjną obsługę i dostęp z każdego urządzenia z obsługa przeglądarki internetowej.


 

W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48731514740
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl. 

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!