Domykupieckie.pl

39.000 pln
Portal ogłoszeniowy dla firm kupieckich
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


sprzedamportal_domykupieckie_logo

Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Pomysł na portal wziął się z barku konkretnego miejsca w którym mali i średni kupcy mogli by dodawać swoje ogłoszenia oraz prezentować swój asortyment.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Obecnie działamy w centrach kupieckich w okolicach Warszawy, istnieje możliwość dodawania nieograniczonej ilości nowych miejsc jak również kupców indywidualnych. W tej chwili posiadamy ok 190 klientów zakupujących reklamy średniej cenie 150 – 200 zł netto rocznie. Oczywiście portal posiada możliwość zamieszczania banerów reklamowych co zwiększa ceny reklam nawet 5-cio krotnie.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Serwis generuje zyski na poziomie ok 20 tyś zł rocznie, przy pracy własnej jednej osoby w granicach 10 godzin tygodniowo. Istnieją szerokie możliwości rozwoju poprzez dodawanie nowych centrów czy rozpoczęcie sprzedaży w internecie towarów określonych sklepów w zamian za prowizję. Portal bez problemu osiągnie zyski na poziomie 50 tyś zł rocznie.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Osoba dobrze radząca sobie ze sprzedażą lub zatrudniająca handlowców. Mająca doświadczenie w prowadzeniu portali internetowych lub mająca już portal ogłoszeniowy i chcąca rozbudować swoją sieć o kolejne branże.

Dane statystyczne:

Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie: 800
Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie w najlepszym okresie: 950
Czy ten e-biznes cechuje się sezonowością?: Nie
Powód sprzedaży: Rozpoczęcie pracy w innej firmie, brak czasu na prowadzenie serwisu.

Dodatkowe informacje:

Istnieje możliwość negocjacji ceny, portal jest wysoko pozycjonowany w googlach po słowach idealnie odpowiadającym przyszłym klientom. Przy minimalnym nakładzie finansowym na reklamę zwiększy się odwiedzalność nawet o 200% w pierwszym kwartale.
Dodatkowo w ofercie strona portalu na facebook.

Dodaj komentarz