Domy3d.pl

200.000 PLN
projekty domów, spacery 3d, budowa domu krok po kroku!
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


 

domy3d_logo

Skąd się wziął pomysł na ten biznes ?

Szukałem sposobu na wypełnienie luki na rynku projektów domów. Problem wyobrażenia sobie swojego nowego domu to duży problem. Same obrazki nie wystarczą.  Dlatego właśnie stworzyłem platformę do wizualizacji projektów domów, mieszkań, itp. Możliwość wykonania spaceru po zaprojektowanym mieszkaniu, obejrzenia ścian, jak to wygląda od wewnątrz pomaga w odpowiednim wyborze swojego przyszłego miejsca do życia.

Jaki jest model biznesowy?

Model biznesowy zdradzam tylko zainteresowanym klientom. Zapraszam na naszą stronę w celu zapoznania się z dotychczasową ofertą – mam nadzieję, że pomoże to Państwu w zrozumieniu ogólnego zarysu naszych działań.

Dlaczego warto zainwestować w Państwa biznes?

Bo warto być pierwszym w innowacyjnych rzeczach, takie spacery to tylko kwestia czasu. Przedsięwzięcie zarabia miesięcznie kilka tyś. złotych bez dużego zaangażowania. Rezygnuję z prowadzenia tego e-biznesu ze względu na brak czasu.

Kto powinien być nowym właścicielem?

Nie ma określonych kryteriów, na pewno osoba z odpowiednim budżetem, która poprowadzi to przedsięwzięcie. Nowy właściciel otrzymuje gotowy produkt, który był rozwijany przez ostatnie lata.

Serwis domy3d.pl został zgłoszony do sprzedaży. Właściciel serwisu rozważa sprzedaż 100% udziałów w przedsięwzięciu. Na podstawie zgłoszonych ofert, właściciel podejmie decyzję o ewentualnym zaproszeniu wybranego inwestora do negocjacji indywidualnych. Celem właściciela jest pozyskanie 190 tyś. PLN za całe przedsięwzięcie.

Dodaj komentarz