Dom.eu

Negocjuj!
Nieruchomości, dom i ogród.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


domeuSkąd wziął się pomysł na ten biznes?

Z bardzo dużego potencjału branży związanej z nieruchomościami oraz produktami i usługami do domu i ogrodu oraz zamiaru poznania dodatkowego obszaru rynku.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Dotychczas portal zarabiał na sprzedaży powierzchni reklamowej oraz usług płatnych.
Uniwersalny i wyjątkowo wartościowy adres pozwala na rozwijanie serwisu pod kątem portalu informacyjnego, ogłoszeń nieruchomości, kojarzenia konsumentów z przedsiębiorcami , prowadzenia sklepu internetowego , hurtowni, działalności deweloperskiej lub marki budowanej wokół systemu franczyzowego. Może być też miejscem prestiżowego wsparcia dotychczas prowadzonej działalności.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Liczba gospodarstw domowych w Polsce wynosi ok. 15 milionów a Dom i ogród, to branża najliczniej reprezentowana w polskim e-commerce. W Polsce występuje też duży deficyt mieszkań i domów a wiele z nich wymaga remontów i zmiany wyposażenia. Oznacza to spore perspektywy tej branży w dłuższym okresie czasu. Krótki a zarazem bardzo pojemny, jednoznacznie kojarzony, prestiżowy adres Dom.eu z kilkuletnią historią portalową, jest świetną okazją do zaistnienia na tym rynku lub umocnienia swej dotychczasowej pozycji.

Kto powinien zostać nowym właścicielem ?

Osoba fizyczna lub prawna, która potrafi dostrzec i w pełni wykorzystać olbrzymi potencjał tego rynku i tego adresu.

Powód sprzedaży:

Plany skoncentrowania działań na jednym sektorze rynku, w ramach innej spółki i rozwijanie branżowej grupy specjalistycznych serwisów w odmiennej branży.

Dodatkowe informacje:

Wraz z portalem, zostanie przekazany fan page Mój Magiczny Dom z ponad 10 tys. fanów.

Uwaga!

Ze względu na pojawiające się zapytania dotyczące możliwości zakupu samej domeny Dom.eu uprzejmie informuję, iż taka opcja istnieje przy wyjątkowo korzystnej ofercie na samą domenę.