DodajGo.pl

Negocjuj!
Agregator ogłoszeń w branży nieruchomości
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


300x211_dodajgoSkąd się wziął pomysł na ten biznes?

Rozwój rynku portali nieruchomości powoduje że jest ich bardzo duża ilość, klienci pragnący sprzedać/wynająć swoją nieruchomość zmuszeni są do wystawiania jej na wielu stronach w celu dobrej promocji. Nasz portal zapewnia im to wszystko, czas jaki poświęcają na dodanie oferty nie przekracza 10 minut a później oferta trafia już do wszystkich liczących się portali na rynku.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Portal zarabia poprzez wykupowanie miesięcznych abonamentów przez jego klientów. Stały dochód zapewniają wciąż nowe oferty sprzedaży/najmu zamieszczane przez właścicieli oraz przedłużanie abonamentów przez klientów serwisu( średni czas sprzedaży nieruchomości oscyluję w granicach 3-12 miesiące w zależności od rynku, typu , lokalizacji itp

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Z uwagi na fakt że usługa zapewnia klientom kompleksową reklamę w całej sieci, oszczędność czasu oraz lepsze wyniki sprzedażowe. Co za tym idzie właściciel portalu o ile dobrze poprowadzi kampanię promującą ten portal w krótkim czasie może liczyć na duży zysk.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?
Osoba/y z pomysłem na promocje tego typu produktu w internecie.

Dane statystyczne:
Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie:  900 
Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie w najlepszym okresie: ponad 1100
Powód sprzedaży: brak czasu na zajmowanie się tym projektem

Dodatkowe informacje:
Cena do ustalenia, portal projektowany przez firmę Galactica, posiadającą duże doświadczenie w tego typu projektach, pozycjonowana przez firmę Sunrise.
Cena do ustalenia, zależy nam na szybkiej sprzedaży

Komentarze

  1. Pingback: buy viagra

Dodaj komentarz