DlaWas.info

Negocjuj!
W ciągu paru dni możesz zostać właścicielem portalu informacyjno-rozrywkowego w Twoim mieście. Wiele źródeł zarobku i bardzo ciekawa branża!
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


dlawasSkąd się wziął pomysł na ten biznes?

Pomysł powstał po wieloletniej i owocnej pracy na portalu regionalnym w Ostrowie Wielkopolskim.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

W odróżnieniu od tradycyjnych mediów portale te zarabiają nie tylko na reklamach i artykułach sponsorowanych, ale także za pośrednictwem centrum kuponów, sprzedaży biletów, zamawiania jedzenia, wpisów do bazy modelek, ogłoszeń i SMS-ów premium. Docelowo cała sieć liczyć będzie około 330 współpracujących ze sobą portali informacyjnych, po jednym w każdym mieście powiatowym dla przykładu: katowice.dlawas.infokepno.dlawas.info. Franczyzobiorca otrzymuje wyłączność na dany powiat, dlatego przed przystąpieniem do sieci należy sprawdzić czy możliwe jest uruchomienie portalu w danym regionie.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Założenie porządnego portalu informacyjnego wymaga dużych nakładów finansowych lub wiele wysiłku. Poza nutką dziennikarstwa potrzeba wielu dodatkowych umiejętności takich jak: umiejętność tworzenia i obsługi systemów CMS, zarządzanie serwerem dedykowanym, tworzenie materiałów graficznych itp.

Nasz projekt zakłada uproszczony model, w którym potencjalny franczyzobiorca nie musi znać się na wyżej opisanych aspektach. Jego głównym zadaniem jest pozyskiwanie i publikowanie informacji lokalnych – resztą zajmuje się centrala dzięki czemu zminimalizowany został czas potrzebny do prowadzenia portalu.

W dodatku koszty wejścia są na poziomie 5% w stosunku do przedsięwzięcia na własną rękę. W tradycyjnych portalach problemem jest rentowność z uwagi na fakt, że właściciele zarabiają jedynie na reklamach. Nasz projekt zakłada 8 różnego rodzaju źródeł zarobku, a opieką techniczną i organizacyjną nad tymi modułami zajmuje się centrala platformy – całkowicie odciążając franczyzobiorce.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Projekt ten kierujemy zarówno do istniejących mediów, które zmuszone są do zainwestowania w nowocześniejsze kanały przekazu, jak również do osób chcących założyć własną działalność. Każdy franczyzobiorca dodatkowo dostaje bardzo rozbudowaną książkę Know-how, gdzie opisane są krok po kroku tajemnice w branży – dlatego prowadzenie portalu staję się bardzo proste. W jednym powiecie możemy związać się tylko z jednym franczyzobiorcą – dlatego współpracę rozpoczynać będziemy tylko w powiatach w których nie posiadamy partnerów.


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!