Debaty.org.pl

20000 PLN
centrum najważniejszych informacji polityczno-ekonomicznych z polskich i zagranicznych thinkthanków i ośrodków
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


oie_2811369XMK9MxMR-2Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Tematyka portalu jest związana z naszymi zainteresowaniami i wykonywaną pracą zawodową. W Internecie brakowało strony, skupiającej informacje m. in. o wydarzeniach organizowanych przez czołowe polskie i zagraniczne think-thanki i ośrodki akademickie. Postanowiłyśmy tę lukę wypełnić.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Obecnie portal działa na zasadzie non-profit – zamieszcza informacje tylko o wydarzeniach, które oferują wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych, bądź o wydarzeniach dostępnych online. Docelowo, można na nim zamieszczać również informacje o wydarzeniach odpłatnych, dodatkowo przewidziałyśmy miejsce na 3 bannery reklamowe na górze strony oraz reklamę w mobilnym slideshow. Portal dysponuje bazą ok 300 subskrybentów – newsletter może być również kanałem dystrybucji informacji o charakterze reklamowym.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Portal działa od ok. roku, zdobył w tym czasie wiernych, sprofilowanych czytelników (zainteresowanych tym, co dzieje się w ich mieście; studentów; ludzi aktywnych działających w organizacjach pozarządowych i think thankach).

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Portal może być dobrym uzupełnieniem działalności podstawowej fundacji, NGO, think thanku, lub firmy organizującej wydarzenia o charakterze politycznym, kulturalnym, gospodarczym lub wydarzenia skierowane do studentów, ludzi aktywnie biorących udział w organizowanych w mieście wydarzeniach, imprezach kulturalnych itp.

 


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48731514740
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl.

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!