CzasZDziećmi.pl

10.000 PLN
Wrocławski serwis informujący o wszystkim, co dzieje się we Wrocławiu i związane jest z dziećmi, rodzicami, rodzinami
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


czaszdziecmi_300x211Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Pomysł wziął się z potrzeby własnej wyszukiwania ciekawych informacji dotyczących oferty dla dzieci we Wrocławiu. Chaos informacji w Googlach oraz powierzchowność informacji o ofercie w serwisie ówczesnego lidera CzasDzieci.pl skłonił nas do realizacji tego pomysłu.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Serwis czerpie dochody z zamieszczania wizytówek firm, jej ogłoszeń i wydarzeń oraz reklam zamieszczanych w serwisie. Dochody są również z organizowanych często konkursów (z firmami takimi jak np. Ziaja, Oleofarm, Bartek oraz innymi, często lokalnymi firmami).

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Z uwagi na szeroki wachlarz usług skierowanych do dzieci i rodziców wyraźnie widać zainteresowanie skondensowaną i celową informacją o lokalnej ofercie. Nawet najmniejsze firmy są świadome konieczności zaistnienia w mediach parentingowych i inwestycji w reklamę. Z kolei z uwagi na chęć co raz szybszego otrzymywani informacji, użytkownicy chętnie korzystają z gotowych pakietów informacyjnych.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Nowym właścicielem powinna zostać najlepiej firma prowadząca już serwis informacyjny dla innych odbiorców, mająca doświadczenie w pozyskiwaniu reklamodawców.

Dane statystyczne:
Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie: 9500-10000
Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie w najlepszym okresie: 12827
Powód sprzedaży: zmiana miejsca zamieszkania

Dodatkowe informacje:
Serwis działa od przeszło 2 lat, grono użytkowników i reklamodawców wciąż się powiększa i wyraźnie widać zapotrzebowanie na działania serwisu. Oczywiście konieczna jest stała praca związana z pozyskiwaniem rynku. Serwis jest dobrze rozpoznawalny na lokalnym rynku.


 

W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48731514740
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl. 

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!