ChrońStawy.pl

40000 PLN
Portal o tematyce zdrowotnej w kategorii stawów i dbałości o nie + świetna domena!
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


chronstawyFilozofią naszej firmy jest tworzenie atrakcyjnych portali internetowych o tematyce zdrowotno-urodowej, ich rozw
ój oraz sprzedaż. Portale są całkowicie zoptymalizowane i pełne autorskich tekstów. Z powodzeniem mogą stać się źródłem zarobku dla wydawnictw, sklepów internetowych, kampanii reklamowych oraz producentów. Oferujemy gotowe serwisy internetowe wraz z domenami. Z myślą o naszych potencjalnych klientach, nieustannie inwestujemy w promocję naszych stron i wciąż tworzymy nowe portale. Dzięki nam nie musisz budować swojej strony czy marki od zera. Otrzymujesz gotowy serwis internetowy, który już od kilku lat z powodzeniem funkcjonuje w sieci i ma swoje grono użytkowników. Inni muszą pracować na to przez długie lata, a Ty korzystając z naszej oferty, oszczędzasz cenny czas i pieniądze.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży serwisów internetowych i wiemy, że sprawnie działający portal jest kluczem do sukcesu i polem nieograniczonych możliwości. Zakup unikalnej domeny jest doskonałą okazją do rozpoczęcia generowania zysków ze sprzedaży czy reklamy. W dobie rozwijającej się branży internetowej to najlepsza inwestycja, z której warto skorzystać.

Oferowane przez nas witryny internetowe są umieszczone na platformie WordPress, co umożliwia szybką i sprawną edycję oraz obsługę strony. Treści umieszczone na naszych serwisach stanowią doskonałą podstawę dla osób działających w branży od lat oraz tych początkujących. Chętnie udzielimy wszelkich porad dotyczących edytowania i prowadzenia zakupionych serwisów internetowych.

Jeden serwis daje wiele możliwości! Nie czekaj, tylko wykorzystaj potencjał i przekonaj się o wielkiej sile Internetu!

 

Domena Chronstawy.pl jest unikalna i cenna z punktu widzenia każdego, kto interesuje się branżą związaną ze zdrowiem stawów i rehabilitacją po urazach. Nie ma przy tym znaczenia, czy jej nowy właściciel zdecyduje się generować zyski na sprzedaży powierzchni reklamowej, świadczeniu usług czy też sprzedaży produktów.

Serwis Chronstawy.pl został uruchomiony w październiku 2014 roku. Składa się z kilku kategorii tematycznych. W serwisie umieszczonych jest 109 unikatowych tekstów wysokiej jakości. Do strony prowadzi 5695 linków, jest ona dostosowana do urządzeń przenośnych (smartfony, tablety itp.)

Frazy takie jak: reumatoidalne zapalenie stawów, reumatyzm, zwyrodnienie stawów, reumatyzm objawy, choroba zwyrodnieniowa stawów skrywają w sobie ogromny potencjał z punktu widzenia działań SEO i SEM oraz generowania ruchu organicznego.

Zobacz ofertę również na Allegro! (kliknij prawym przyciskiem i wybierz „otwórz w nowym oknie”):

allegro-pl-f4a42ae095

 

Na naszych aukcjach oferujemy także inne, tematyczne serwisy internetowe wraz z unikatowymi domenami w atrakcyjnych cenach! Dysponujemy również licznymi domenami – m.in. ochronne.pl, obuwieochronne.pl, skurcze.pl, syplementydlazdrowia­.pl, zdrowekolana.pl, zdrowiewkolagenie.pl czy zdrowysenior.pl, w które warto zainwestować!

Cena serwisu pozostaje do negocjacji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty.

Kontakt:

kontakt@incell.pl
tel. 501 363 426