BabyBaazar.pl

10000 PLN
negocjuj!
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


babybazaarSkąd się wziął pomysł na ten biznes?

Na polskim rynku istnieje zaledwie kilka witryn, gdzie rodzice mogą sprzedać przedmioty, z których ich dzieci wyrosły lub po prostu nie są im już potrzebne. Problem w tym, że dla części osób korzystających z ogólnych portali sprzedażowych czasami trudno znaleźć tam coś ciekawego, a co za tym idzie korzystanie z takich miejsc jest często zbyt czasochłonne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nie tylko rodziców, ale również producentów akcesoriów dziecięcych powstał portal BabyBazaar.pl – platforma sprzedażowa połączona z portalem społecznościowym.

BabyBazaar to miejsce, które stworzyły dwie mamy. Kierując się swoimi matczynymi doświadczeniami chciały stworzyć miejsce przyjazne dla wszystkich tych, którzy chcą kupić, sprzedać, bądź  oddać w dobre ręce zalegające w domu rzeczy należące do swoich pociech.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Model biznesowy bazuje na prezentacji ofert od producentów i dostawców usług z branży dziecięcej.

Drugim istotnym filarem są również oferty wystawiane przez osoby prywatne. Mogą być one wystawione jako pojedyńcze oferty bądź tzw. karton (kilka rzeczy w jednym rozmiarze/od jednego producenta itp). Zwykle są to rzeczy dziecięce używane w dobrym stanie, które nadają się do dalszej odsprzedaży.

BabyBazaar.pl posiada miejsce “STRYCH” gdzie użytkownicy portalu mogą oddać bądź wymienić się rzeczami zupełnie za darmo.

Zakładka Targi i wydarzenia pozwala na umiesczania informacji o ciekawych eventach dla dzieci i rodziców.

Portal, został ostatnio uzupełniony o kategorię usługi – gdzie sprzedający mogą dodać informację o swoim “dziecięcym biznesie”. Ogłoszenie ważne jest 60 dni i jest bezpłatne.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Branża dziecięca to bardzo duży rynek, który daje wiele możliwości. Istniejące już portale najczęściej specjalizują się w konkretnej tematyce. BabyBazaar.pl to portal, który ma skupić wszystkie produkty i usługi skierowane do dzieci i rodziców. Mamy nadzieję, że platforma BabyBazaar pomoże Ci w szybki i łatwy sposób zaoszczędzić pieniądze, oferując nowe lub prawie nowe przedmioty dla Twoich/Naszych dzieci, a to często  jedynie za ułamek ich ceny! Naszym zamiarem było, aby BabyBazaar stał się miejscem „spotkań” rodziców, miejscem gdzie wymienisz się doświadczeniami z innymi osobami, bądź po prostu w łatwy i przyjemny sposób dobijesz z kimś targu.

Portal został stworzony na podstawie naszych doświadczeń ze sklepami internetowymi. Strona jest przyjemna w obsłudze zarówno od strony Sprzedającego jak i kupującego.
BabyBazaar obecnie posiada bazę ok. 400 zarejestrowanych użytkowników, z czego ponad 1/4 stanowią firmy. Ilość fanów na Facebook’u pozyskana organicznie przy min nakładach na reklamę to liczba ponad 6000 – i są to głównie kobiety w wieku 25-35.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Firma/osoba, która zna się na branży dziecięcej. Powinien to być ktoś kto ma ambicje podbić rynek branży dziecięcej oraz ktoś kto posiada środki finansowe umożliwiające promocję i dalsze, aktywne pozyskiwanie użytkowników.


W przypadku pytań odnośnie usług nieuwzględnionych w cenniku prosimy o kontakt:

telefon: +48 881 608 808
mail: dzialhandlowy@sprzedamportal.pl

Wyszukujemy projekty inwestycyjne na specjalne życzenie naszych klientów. Szukają Państwo odpowiedniej inwestycji i brakuje Państwu czasu na poszukiwanie odpowiedniego miejsca do ulokowania kapitału – prosimy o kontakt!