Agencja.pl

200.000 PLN
Kompleksowa agencja castingowa pośrednicząca pomiędzy klientami końcowymi a osobami z branży modelingu, aktorstwa, reklamy, hostessingu.
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


logo-agencji1Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Przeglądając Sieć zwróciliśmy uwagę na to, iż wciąż brakuje u nas takiej agencji, która skupiałaby osoby powiązane z różnymi branżami. O ile bowiem agencji modelek czy hostess nie brakuje, to już takich, które łączą przedstawicieli różnych sektorów – owszem.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Na cel obraliśmy sobie utworzenie fachowego, kompleksowego serwisu dla osób, które mają doświadczenie, szukają zatrudnienia bądź po prostu chcą zaistnieć w branży aktorskiej, modelingu, fotomodelingu, reklamy, tańca czy hostessingu. Serwis powstał po to, aby dać tym osobom możliwość jak najlepszego i najefektywniejszego zaprezentowania się. Stworzyliśmy narzędzie, które pozwala im tworzyć własne profile ukazujące ich zdjęcia, talenty, wpisy na blogu, zainteresowania. Z drugiej strony jest to miejsce, w którym klienci końcowi mogą wyszukiwać takie osoby pod kątem określonych parametrów.

Źródeł finansowania jest kilka: (1) dochody ze sklepu (generator wizytówek, rozszerzenie różnych opcji, nawiązanie kontaktu z osobą posiadającą profil); (2) pośrednictwo pomiędzy modelką a klientem końcowym, (3) reklamy w serwisie.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Pomysł na serwis jest nowatorski. Zainwestowaliśmy w najlepsze możliwe domeny internetowe: agencja.pl, agencja.com, agencjamodelek.pl, agencjamodeli.pl, agencjacastingowa.pl, agencjafotomodelek.pl, agencjafotomodeli.

Dodaj komentarz