Kinonazamowienie.pl

20%
Twoje ulubione filmy na dużym ekranie!
CHCĘ ZAINWESTOWAĆ
CHCĘ ZADAĆ PYTANIE

Opis


kinonazamowienie_logotypKinoNaZamowienie.pl

Kinonazamowienie.pl powstało z pasji do filmów i kin. Od zawsze borykałem się z problemem, że nie miałem okazji obejrzeć wielu dobrych filmów na dużym ekranie. Owszem, są puszczane w telewizji, ale to nie to samo. Chodzi o atmosferę i klimat sali kinowej i duży ekran. Jestem kinomaniakiem, więc postanowiłem wyjść na przeciw własnych potrzeb, które znalazłem również u znajomych, których wypytywałem przed podjęciem decyzji o stworzeniu takiego portalu.

Portal zarabia w dwojaki sposób. Po pierwsze, realizujemy projekcje filmów, na które sprzedajemy bilety. Po opłaceniu kosztów wynajmu sali kinowej i wynajęcia kopii danego filmu, jesteśmy w stanie spokojnie zarabiać kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Po drugie możemy pośredniczyć w wynajmie sal kinowych i organizować w nich wydarzenia sponsorowane, imprezy okolicznościowe itp.

Projekt skierowany jest do osób lubiących film i kino, czyli do zdecydowanej większości społeczeństwa. Odwiedzalność kin z roku na rok rośnie, coraz więcej Polaków chodzi do kina, ale mogą chodzić tylko na aktualne filmy i premiery. A my umożliwiamy im zobaczenie filmów starszych lub nawet kilka tygodni po “zejściu” z repertuarów kinowych.

Nowy właściciel na pewno powinien być osobą dobrze zorganizowaną i choć trochę znającą rynek kin w Polsce (studyjnych i multipleksów). Być może dobrze by było, aby podobnie jak ja – lubił filmy! A poza tym, musi to być osoba z pasją, ale chcąca na tej pasji zarabiać!

Serwis kinonazamowienie.pl został zgłoszony do wyceny przez potencjalnych inwestorów.  Właściciel serwisu rozważa sprzedaż 20% udziałów w przedsięwzięciu. Na podstawie zgłoszonych ofert, właściciel podejmie decyzję o ewentualnym zaproszeniu wybranego inwestora do negocjacji indywidualnych.

Dodaj komentarz